Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44165300-7»
-
ID: UA-2026-08-31-007625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукави напірні та напірно- всмоктувальні
Оголошено31 серп. 14:59
Прийом пропозицій31 серп. 14:59 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-010297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукава для зберігання зерна
Оголошено28 серп. 16:18
Прийом пропозицій28 серп. 16:18 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено28 серп. 11:13
Прийом пропозицій28 серп. 11:13 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-001031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукава гумові, трубки гумові
Оголошено24 серп. 09:51
Прийом пропозицій24 серп. 09:51 – 2 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-01-011963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗ’єднувальні деталі для трубопроводів
Очікувана вартість29 119,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукав МБС, хомут нерж.
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість169,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукави, трубна арматура (ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість28 824,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирукави
Очікувана вартість2 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукава ВТ
Очікувана вартість2 903,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукав гумовий дюритовий напірний (Магістралі, трубопроводи, та супутні вироби)
Оголошено20 серп. 17:46
Прийом пропозицій20 серп. 17:46 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість57 495,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-009594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труби попередньоізольовані та супутні вироби»
Оголошено17 серп. 15:38
Прийом пропозицій17 серп. 15:38 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість4 255 109,88 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-008922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукав МБС D 16/24 PN 16 , хомут нерж. 16-25, хомут нерж. 40-60
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість253,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукава високого тиску
Оголошено17 серп. 11:46
Прийом пропозицій17 серп. 11:46 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість323 591,26 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-000887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукави високого тиску та супутні вироби (ДК 021:2015 код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Оголошено13 серп. 09:26
Прийом пропозицій13 серп. 09:26 – 21 серп. 09:26Очікувана вартість170 309,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено7 серп. 14:31
Прийом пропозицій7 серп. 14:31 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість431 146,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-002183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукави промислові в асортименті
Оголошено4 серп. 10:29
Прийом пропозицій4 серп. 10:29 – 16 серп. 12:00Очікувана вартість2 456 620,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-003605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукави, муфти та фітинги
Оголошено3 серп. 11:44
Прийом пропозицій3 серп. 11:44 – 13 серп. 12:00Очікувана вартість305 089,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-001312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукав високого тиску
Ім'я:Лучин Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457522097 Факс:+380457522097ЄДРПОУ:40505475Очікувана вартість1 995,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукави гумові в асортименті
Оголошено31 лип. 14:44
Прийом пропозицій31 лип. 14:44 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість567 290,46 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-005990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукав кислотостійкий
Оголошено31 лип. 14:25
Прийом пропозицій31 лип. 14:25 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість54 175,00 грн
без ПДВЗавершена