Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44165200-6»
-
ID: UA-2026-07-03-001347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехніка
Ім'я:Кукоцька Валентина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:41829167Очікувана вартість1 588,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-008473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріплення умивальника, сифон, шланг для води
Очікувана вартість2 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-002496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГофра для унітаза
Очікувана вартість195,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-006250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг для води. Гнучка підводка для випуску унітаза (код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість668,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-012862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг, сифон
Очікувана вартість226,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-007437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГофра
Очікувана вартість42,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-06-002349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфта, ніпель, гофротруба
Очікувана вартість2 655,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-000083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСифон для умивальника; Гофра для умивальника
Очікувана вартість640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-02-013308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби. Вироби для ванної кімнати та кухні
Очікувана вартість8 656,73 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-14-011597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГофротруба
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість779,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-25-009341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість1 346,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-02-000004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфти, кріплення, коліна, труби каналізаційні, перехідники та інші подібні товари за кодом ДК 021:2015 – 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби.
Очікувана вартість24 136,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-18-006438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигнучка підводка
Очікувана вартість2 886,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-16-007345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та супутні вироби
Очікувана вартість370 598,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-26-009868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та супутні вироби
Оголошено26 лист. 2024 13:44
Прийом пропозицій26 лист. 2024 13:44 – 4 груд. 2024 11:00Очікувана вартість370 758,36 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-11-13-002294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Пузировська Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-01-007373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, муфти, трійники, з’єднання, коліна, гофри, манжети та інші подібні товари за кодом ДК 021:2015 — 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби.
Очікувана вартість15 043,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-10-002004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44160000-9Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість2 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-12-013289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та супутня продукція
Очікувана вартість6 953,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-15-007737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість2 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro