Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44165100-5»
-
ID: UA-2026-09-03-007840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено3 вер. 13:50
Прийом пропозицій3 вер. 13:50 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-005611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШланги
Оголошено31 серп. 13:42
Прийом пропозицій31 серп. 13:42 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-003262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено28 серп. 11:13
Прийом пропозицій28 серп. 11:13 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-007506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг маслостійкий 10мм. SIMPLEX 20бар
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи трубопровідних систем (труби та фітинги) (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"- (CPV): 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість7 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари по сантехніці (ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість1 611,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишланг 0,50, шланг 0,80
Очікувана вартість630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг для поливу PrimoFlex 5/8" 50 м
Очікувана вартість2 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг д/води
Очікувана вартість165,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби(Шланг голка код ДК 44165100-5 Шланги)
Очікувана вартість148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість601,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість1 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗ’єднувальні деталі для трубопроводів
Очікувана вартість29 119,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланги
Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати
Очікувана вартість4 844,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланги
Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланги пневматичні
Очікувана вартість18 811,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Тетяна ЧЕРНІКОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380502168284, +380552498498 ЄДРПОУ:01235573Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (44165100-5 Шланги )
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro