Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44164310-3»
-
ID: UA-2026-08-26-008539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та супутні товари
Очікувана вартість46 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для монтажу кондиціонерів
Очікувана вартість10 539,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та супутні вироби
Оголошено7 серп. 10:37
Прийом пропозицій7 серп. 10:37 – 15 серп. 11:00Очікувана вартість152 138,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-012515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб; 44164300-0 трубні вироби; 44167100-9 Муфти; 44163200-2 Трубна арматура; 44163210-5 Трубні хомути)
Очікувана вартість7 666,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби Шланг для поливу, комплектуючі (Західне ТУОМ)
Ім'я:Товарянський Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380322563588 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість21 365,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-003196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту водомережі
Ім'я:Старушко Олена БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975080830 ЄДРПОУ:44651720Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-003767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрійник ПЕ Дн 110, Unidelta Італія (19), Відвід ПЕ Дн 110х90°
Ім'я:Ананьєва Ольга ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380958105855 Веб сайт: ЄДРПОУ:30615813Очікувана вартість4 465,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-009906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби Шланг для поливу, комплектуючі (Західне ТУОМ)
Ім'я:Товарянський Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380322563588 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено22 черв. 15:21
Прийом пропозицій22 черв. 15:21 – 1 лип. 12:00Очікувана вартість21 366,45 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-011358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для монтажу кондиціонерів
Очікувана вартість5 216,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-007393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби Приладдя водопровідне та каналізаційне (для БудРем)
Ім'я:Кривешко Наталія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432634069 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено18 трав. 14:04
Прийом пропозицій18 трав. 14:04 – 26 трав. 14:00Очікувана вартість346 035,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-012785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба каналізаційна, трійник, перехідник, труба, муфта, хрестовина та інші вироби
Очікувана вартість12 938,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-009992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби Трубна арматура, хомути, шланги різні (Східне ТУОМ)
Ім'я:Кузнецова Надія ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577302618 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено14 трав. 14:59
Прийом пропозицій14 трав. 14:59 – 1 черв. 11:00Очікувана вартість23 405,48 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-007453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфта 110, Труба 110 0,5м, Коліно 50/90, Муфта 32*1 вн. різьба , Редукція 40/32 PN20, Редукція 110/127, Коліно 110/90, Голендра пряма1/2, Муфта 20*1/2 зн.різьба, Коліно 20/90 PN20, Коліно 20/45 PN20, Коліно 25/90 PN20,Коліно 25/45 PN20,Редукція 25/20 PN20, Муфта 20 PN20, Муфта 25 PN20, Хрестовина
50/50/90, Заглушка 50, Хрестовина 100/100/90, Трійник 110*50/90, Редукція 110/50, Труба 110 0,3м, Коліно 110/45, Труба 50 0,315м, Труба 50 0,5м, Коліно 50/30, Труба 50 1м, Труба 50 2м, Прокладка 50-100, Сальник д/шлангу, Трійник50*50/90, Труба витяжна 180мм, Заглушка 20 PN20, Заглушка 25 PN20 , Коліно настінне 20, Обхід 20PN20, Труба 20 PN20, Ніпель 1/2, Перехідник 1/2-3/8, Пластина монтаж/коліно, Труба стабілізована 20 PN20, Трійник 20 PN20, Муфта 20*1/2 вн.різьба, Обхід 25 PN20, Трійник 110*110/90, Труба 110 1м, Трап боковий 50, Видовжувач нікель 1/2 2см, Видовжувач нікель 1/2 4см . ; (Код ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби). Очікувана вартість6 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-009463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби Приладдя водопровідне та каналізаційне (для БудРем)
Ім'я:Кривешко Наталія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432634069 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено7 трав. 14:33
Прийом пропозицій7 трав. 14:33 – 15 трав. 14:00Очікувана вартість346 035,45 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-04-012441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби.
Очікувана вартість6 695,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-007636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФітинги та інша трубна арматура за кодом ДК 021:2015: 44160000-9-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867, 380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено1 трав. 13:59
Прийом пропозицій1 трав. 13:59 – 11 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 800 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-007681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруба алюм 8*1,00мм 1м згідно коду ДК 021:2015 - 44164310-3 Трубки і арматура
Очікувана вартість2 299,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-004260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна в асортименті
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено6 квіт. 11:42
Прийом пропозицій6 квіт. 11:42 – 16 квіт. 12:00Очікувана вартість3 113 754,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-27-002809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-316_44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фітинги, з’єднувачі та супутні вироби до фітингів і трубок)
Оголошено27 бер. 10:35
Прийом пропозицій27 бер. 10:35 – 15 квіт. 12:00Очікувана вартість1 432 020,78 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-02-012876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубні вироби
Ім'я:Савицька Ганна ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380730592003 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено2 бер. 17:06
Прийом пропозицій2 бер. 17:06 – 12 бер. 12:00Очікувана вартість153 060,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась