Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44164200-9»
-
ID: UA-2026-06-23-006475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба водопровідна ПЕ, труба каналізаційна та з’єднувальні деталі), 44160000-9 за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Оголошено23 черв. 13:59
Прийом пропозицій23 черв. 13:59 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 690 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-006409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість13 570,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-010564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрійник сантехнічний, редукція сантехнічна, муфта
Очікувана вартість535,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-23-001504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-05-002496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрійник, хомут, різьба
Очікувана вартість287,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-05-016203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби каналізаційні, коліна, хомути, комінек
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382670456 Факс:+380382670456ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість818,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-05-001050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби, фланці, коліна
Оголошено5 серп. 2024 10:41
Прийом пропозицій5 серп. 2024 10:41 – 13 серп. 2024 10:00Очікувана вартість348 685,10 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-06-20-009793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаглушка 1/2, Муфта 1/2, Конектор для шланга1/2, Хомут 19-26, Хомут 20-30, Трійник 110*110/90, Муфта50, Редукція 50/40 гум, Муфта 20PN20 ;- 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-26-010835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗ’єднувач труби, з’єднувач ринви, тримач ринви, кронштейн труби, кут зовнішній, труба водостічна, коліно
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-05-11-008039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та арматура
Очікувана вартість6 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-10-24-006761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Наталія ГераськоваE-mail: [email protected] Телефон: +380667679995 Веб сайт: ЄДРПОУ:42228027Очікувана вартість38 639,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-03-29-001369-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладка силіконова 1/2"; Прокладка силіконова 3/4"; Шланг кисневий; Хомут черв'ячний оцинкований 9 мм
Очікувана вартість515,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-11-26-000299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби ( ДК 021:2015 - 44160000-9)
Очікувана вартість3 003,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-08-13-003083-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураФітинги та інша трубна арматура в асортименті, код ДК 021:2015- 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Очікувана вартість4 371,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-04-12-004794-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТруби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено12 квіт. 2021 17:40
Прийом пропозицій12 квіт. 2021 17:40 – 28 квіт. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість550 000,00 грн
з ПДВЗавершена