Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44164000-7»
-
ID: UA-2026-09-03-007840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено3 вер. 13:50
Прийом пропозицій3 вер. 13:50 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-006323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-769_44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress) (Лот №1 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та
супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №2 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress); Лот №3 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress)) Оголошено2 вер. 13:12
Прийом пропозицій2 вер. 13:12 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-003340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість13 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом пічного опалення в приміщенні бібліотеки за адресою: вул.Богдана Хмельницького,1 с.Озерище Черкаського району Черкаської області
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість6 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та супутні товари
Очікувана вартість46 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено25 серп. 13:30
Прийом пропозицій25 серп. 13:30 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 724,76 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-004816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для монтажу кондиціонерів
Очікувана вартість10 539,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодовідвідна система (труба коричнева 100*3000мм; ринва коричнева 130*3000мм;муфта ринви коричнева 130мм;лійка ринви 130*100мм; заглушка ринви ліва коричнева 130мм;заглушка ринви права коричнева 130мм;кронштейн ринви металевий 130 мм; відвід труби двомуфтовий 100мм 67*; відвід труби одномуфтовий
100мм 67*; кронштейн труби коричневий металевий 100мм; дюбель рамний із шпилькою 12*200мм) Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість8 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труби попередньоізольовані та супутні вироби»
Оголошено17 серп. 15:38
Прийом пропозицій17 серп. 15:38 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість4 255 109,88 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-011385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКутники, манжети, муфти, трійники, труби, хомути
Очікувана вартість5 419,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Коліно, муфта, трубна арматура)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість1 466,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та супутні вироби
Оголошено7 серп. 10:37
Прийом пропозицій7 серп. 10:37 – 15 серп. 11:00Очікувана вартість152 138,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-006939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труби попередньоізольовані та супутні вироби»
Оголошено6 серп. 14:05
Прийом пропозицій6 серп. 14:05 – 16 серп. 08:00Очікувана вартість8 734 416,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-004099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено6 серп. 11:42
Прийом пропозицій6 серп. 11:42 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість265 881,82 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-012515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб; 44164300-0 трубні вироби; 44167100-9 Муфти; 44163200-2 Трубна арматура; 44163210-5 Трубні хомути)
Очікувана вартість7 666,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та супутні товари
Очікувана вартість14 516,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби Шланг для поливу, комплектуючі (Західне ТУОМ)
Ім'я:Товарянський Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380322563588 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість21 365,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-001329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпори
Оголошено16 лип. 10:01
Прийом пропозицій16 лип. 10:01 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість2 149 276,12 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-003196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту водомережі
Ім'я:Старушко Олена БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975080830 ЄДРПОУ:44651720Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями: (ДК 021:2015) «Єдиний закупівельний словник» - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Компенсатор сальниковий односторонній ).
Оголошено9 лип. 15:44
Прийом пропозицій9 лип. 15:44 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 957 169,06 грн
без ПДВЗавершена