Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44163241-1»
-
ID: UA-2026-08-28-003262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено28 серп. 11:13
Прийом пропозицій28 серп. 11:13 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-000789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСталеві труби та комплектуючі 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено25 серп. 09:18
Прийом пропозицій25 серп. 09:18 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-07-14-010109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби попередньо теплоізольовані спіненим поліуретаном (ПТПУ) з подвійною сталевою провідною трубою та оболонкою з поліетилену, з антидифузійним бар’єром та системою спостереження та фасонні вироби (ДК 021:2015: код «44160000-9» - «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні
вироби» («44163121-4» - «Опалювальні труби», «44163230-1» - «З`єднувачі труб», «44163200-2» - «Трубна арматура», «44163240-4» - «Трубні муфти», «44163241-1» - «Ізоляційні прокладки»)) Оголошено14 лип. 16:01
Прийом пропозицій14 лип. 16:01 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка фум (код ДК 021:2015 –44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість60,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг, трійник, муфта, прокладка та інші супутні вироби
Очікувана вартість1 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСталеві труби та комплектуючі 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено25 серп. 08:36
Прийом пропозицій25 серп. 08:36 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість82 437,16 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-008278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та супутні комплектуючі до системи опалення
Оголошено24 серп. 15:45
Прийом пропозицій24 серп. 15:45 – 1 вер. 15:00Очікувана вартість225 103,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 – 4416 (44160000-9) Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Теплицька Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380500100515 Факс:+380617876496ЄДРПОУ:03328379Оголошено17 серп. 15:57
Прийом пропозицій17 серп. 15:57 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість407 361,75 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-13-007229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладка ½ силіконова
Очікувана вартість60,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено10 серп. 16:48
Прийом пропозицій10 серп. 16:48 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість965 864,93 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-009871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубопровідні вироби
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість3 297,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та супутні вироби
Оголошено7 серп. 10:37
Прийом пропозицій7 серп. 10:37 – 15 серп. 11:00Очікувана вартість152 138,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-007307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСталеві труби та комплектуючі 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено6 серп. 14:23
Прийом пропозицій6 серп. 14:23 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 660,29 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-011873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзоляція труб
Очікувана вартість198,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (44163100-1 Труби; 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб; 44167100-9 Муфти; 44163200-2 Трубна арматура; 44163241-1 Ізоляційні прокладки; 44165100-5 Шланги) – Труби, коліна, трійники та
арматура до труб різні. Очікувана вартість78 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-007709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладки сантехнічні, коліна, трійники, муфти, труби
Очікувана вартість4 721,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзоляційні прокладки
Ім'я:Станіслав Олександрович КарташовE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Очікувана вартість380,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубопроводи та фасонні вироби, попередньо теплоізольовані спіненим поліуретаном із сталевою провідною трубою в гладкій захисній оболонці (ДК 021:2015: код «44160000-9» - «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» («44163121-4» - «Опалювальні труби», «44163240-4» -
«Трубні муфти», «44163241-1» - «Ізоляційні прокладки»)) Оголошено29 лип. 15:17
Прийом пропозицій29 лип. 15:17 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість191 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-000432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка-фум (код ДК 021:2015 – 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба, прокладка, труба каналізаційна та супутні товари
Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro