Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44163230-1»
-
ID: UA-2026-08-31-009799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПП труби та комплектуючі
Оголошено31 серп. 16:49
Прийом пропозицій31 серп. 16:49 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-011378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТруба, відвід
Оголошено27 серп. 16:34
Прийом пропозицій2 вер. 10:00 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-000789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСталеві труби та комплектуючі 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено25 серп. 09:18
Прийом пропозицій25 серп. 09:18 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-07-14-010109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби попередньо теплоізольовані спіненим поліуретаном (ПТПУ) з подвійною сталевою провідною трубою та оболонкою з поліетилену, з антидифузійним бар’єром та системою спостереження та фасонні вироби (ДК 021:2015: код «44160000-9» - «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні
вироби» («44163121-4» - «Опалювальні труби», «44163230-1» - «З`єднувачі труб», «44163200-2» - «Трубна арматура», «44163240-4» - «Трубні муфти», «44163241-1» - «Ізоляційні прокладки»)) Оголошено14 лип. 16:01
Прийом пропозицій14 лип. 16:01 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати
Очікувана вартість4 844,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФiтинг-американка, з'єднання, кутники, муфти, перехiдники, труби
Очікувана вартість1 314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість715,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість2 745,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби і фітинги
Ім'я:Михалевич Мирослава МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323130900 Факс:+380323130900ЄДРПОУ:22344616Очікувана вартість7 285,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби поліпропіленові та супутні вироби
Очікувана вартість491 561,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість2 245,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» (шланг в силіконовій оболонці (відповідний код ДК 021:2015 44165100-5 – Шланги); хомут черв’ячний з метеликом; кріплення поліпропілен одинарне (код ДК 021:2015 44163210-5 - Трубні хомути); труба
пропілен з фольгою; труба (відповідний код ДК 021 2015 – 44163100-1 – труби); трійник; коліно (відповідний код ДК 021 2015 – 44167300-1 – коліна, трійники та арматура до труб); обвід поліпропілен короткий; монтажна планка (код ДК 021 2015 – 44163230-1 – з’єднувачі труб); муфта (відповідний код ДК 021 2015 – 44167100-9 – муфти)) Очікувана вартість1 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (трійник латунний Ду 20 3-в-з посилений, різьбове з'єднання американка пряме Нікель Ду 20, шланг водопровідний гнучкий Rubineta 20 см В-В 610020)
Очікувана вартість635,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та супутні комплектуючі до системи опалення
Оголошено24 серп. 15:45
Прийом пропозицій24 серп. 15:45 – 1 вер. 15:00Очікувана вартість225 103,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-003576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг для змішувача 0,5 м Шланг для змішувача 60 см Редукція 32/25 Муфта 25 PN20 Муфта 32 PN20 Коліно гофроване 100 до унітазу Коліно 110/90
Очікувана вартість532,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба каналізаційна Ø110мм, 2м; Труба каналізаційна Ø50мм, 2м; Хомут; З’єднувачі труб Ø110мм; Трубна муфта Ø50; Шланг; Шланг 50см; Конектор з адаптером; Фум-стрічка
Очікувана вартість2 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗ'єднувачі, кутники, трійники, туби, муфти, перехідники
Очікувана вартість2 786,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для поточного ремонту системи водопостачання і теплопостачання
Очікувана вартість59 846,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та супутні вироби
Оголошено19 серп. 15:36
Прийом пропозицій19 серп. 15:36 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість285 950,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-009078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, з'єднувачі для труб, коліна, заглушка
Очікувана вартість314,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro