Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44163200-2»

  • ID: UA-2026-09-01-011437-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хомути червячні (Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)

    Ім'я:
    Скряга Андрій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380999302593 ЄДРПОУ:
    40123454
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 18:53

    Прийом пропозицій
    1 вер. 18:53 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    35 480,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 12 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010783-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Арматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний)

    Ім'я:
    Ірина Ареф'єва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962255190 Веб сайт:
    https://korvdk.com.ua/contact.php
    ЄДРПОУ:
    03343947
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:43

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:43 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    382 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 12 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009799-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ПП труби та комплектуючі

    Ім'я:
    Наталія Мазур
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500537604 Веб сайт:
    http://vmte.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    33126849
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:49

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:49 – 8 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    377 010,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 23 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007942-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

    Ім'я:
    Олена Баланчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674736817 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:09

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:09 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    502 975,90 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 22 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-003262-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

    Ім'я:
    Станіслав Давидов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт:
    http://vodokanal.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:13

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:13 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 114 007,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 12 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011378-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Труба, відвід

    Ім'я:
    Оксана Гуровська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262345 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:34

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:00 – 5 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    76 798,10 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 20 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-009322-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

    Ім'я:
    Станіслав Давидов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт:
    http://vodokanal.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:03

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:03 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 907 100,82 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-006403-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби Приладдя водопровідне та каналізаційне (для БудРем, 2 півріччя)

    Ім'я:
    Кривешко Наталія Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432634069 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 13:05

    Прийом пропозицій
    26 серп. 13:05 – 3 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    9 262,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-000789-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сталеві труби та комплектуючі 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

    Ім'я:
    Гергель Вікторія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459748505 ЄДРПОУ:
    04360586
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 09:18

    Прийом пропозицій
    25 серп. 09:18 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    40 106,25 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 12 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-07-14-010109-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Труби попередньо теплоізольовані спіненим поліуретаном (ПТПУ) з подвійною сталевою провідною трубою та оболонкою з поліетилену, з антидифузійним бар’єром та системою спостереження та фасонні вироби (ДК 021:2015: код «44160000-9» - «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні … вироби» («44163121-4» - «Опалювальні труби», «44163230-1» - «З`єднувачі труб», «44163200-2» - «Трубна арматура», «44163240-4» - «Трубні муфти», «44163241-1» - «Ізоляційні прокладки»))

    Ім'я:
    Оксана Руденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472508709 ЄДРПОУ:
    02082522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 16:01

    Прийом пропозицій
    14 лип. 16:01 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    798 287,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006610-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ніпель 1/2 латунь, нікель, Raftek 51901

    Ім'я:
    Ірина Миколаївна Федак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382674442 ЄДРПОУ:
    04402899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004721-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фітинги для труб

    Ім'я:
    Ярослав Кособуцький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664637567 ЄДРПОУ:
    03188955
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 052,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-001119-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 844,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009040-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Труби та супутні товари

    Ім'я:
    Олена Гондерук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966747835 ЄДРПОУ:
    02143206
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 373,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005523-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Муфта

    Ім'я:
    Лавриненко Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0968356404 ЄДРПОУ:
    40912704
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    462,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-011527-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фiтинг-американка, з'єднання, кутники, муфти, перехiдники, труби

    Ім'я:
    Наталія Євглевська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380639602220 ЄДРПОУ:
    31411554
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 314,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009309-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Втулки та фланці а кодом ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

    Ім'я:
    Даниловський Вадим Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:
    32360815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    94 003,10 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008671-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стрічка фум (код ДК 021:2015 –44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)

    Ім'я:
    Наталія Прищепа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000572-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

    Ім'я:
    Вікторія Сорока
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969158506 Веб сайт:
    https://bershad.health.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    01982494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    715,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012834-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хомут 4,8х200-250 мм

    Ім'я:
    Зеленкова Надія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993975816 ЄДРПОУ:
    08563777
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    120,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 431 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro