Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44163160-9»
-
ID: UA-2026-08-25-000789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСталеві труби та комплектуючі 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено25 серп. 09:18
Прийом пропозицій25 серп. 09:18 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-10-003483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали, для проведення поточного ремонту господарським способом виробничих приміщень
Очікувана вартість2 655,07 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-007307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСталеві труби та комплектуючі 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено6 серп. 14:23
Прийом пропозицій6 серп. 14:23 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 660,29 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-009602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба пластикова д.32, трійник пластиковий д.32 за кодом ЄЗС ДК 021:2015 44163160-9 розподільні труби та приладдя.
Очікувана вартість1 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНвпівзгін стальний 1-1/2, відвід сталь 48 х 3,0 ( Ду40) (1 1/2"), муфта сталь 1-1/4 (за кодом ДК 021-2015(CPV): 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість438,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикран маєвського
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-007181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтуцер та супутні вироби
Очікувана вартість1 859,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-003347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та супутні вироби, за ДК 021:2015-44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено27 трав. 10:55
Прийом пропозицій27 трав. 10:55 – 4 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість149 210,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-010814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (різьба, відвід, труба, американка, трійник, коліно, хомут)
Очікувана вартість4 471,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-000721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та супутні вироби
Очікувана вартість19 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-003158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі для шлангу, комплект для поливу
Оголошено14 квіт. 11:11
Прийом пропозицій14 квіт. 11:11 – 22 квіт. 09:00Очікувана вартість19 231,07 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-013173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари за кодом ДК 021:2015 - 44160000-9
Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-010452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для трубопроводів (код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 ЄЗС)
Очікувана вартість821,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-003222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаглушка, кріплення, муфта, редукція, труба
Очікувана вартість756,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-03-004307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруба мідна (6,35*0,76) 1/4, труба мідна (9,52*0,81) 3/8, труба металопластикова ф16
Очікувана вартість2 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-016259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромонтажні пристрої
Ім'я:Усатенко Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість2 280,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-000724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба, переходи, коліно та муфта
Ім'я:Прицький Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:14034534Очікувана вартість6 227,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-01-017781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (код за ДК 021:2015 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість1 920,38 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-17-013577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШланг газовий
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено17 лист. 2025 15:54
Прийом пропозицій17 лист. 2025 15:54 – 25 лист. 2025 09:00Очікувана вартість16 870,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-21-015855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби та супутні вироби)
Оголошено21 жовт. 2025 16:40
Прийом пропозицій21 жовт. 2025 16:40 – 1 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 092,40 грн
з ПДВЗавершена