Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44163140-3»
-
ID: UA-2026-08-06-008880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби зварні з корозійностійкої сталі аустенітного класу
Оголошено6 серп. 15:23
Прийом пропозицій6 серп. 15:23 – 7 вер. 16:00 -
ID: UA-2022-01-26-011091-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюТруби сталеві, фланці, відводи за кодом CPV за ДК 021:2015 – 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби».
Оголошено26 січ. 2022 15:28
Прийом пропозицій26 січ. 2022 15:28 – 28 лют. 2022 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба, з'єднання полімерне
Ім'я:Михалевич Мирослава МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323130900 Факс:+380323130900ЄДРПОУ:22344616Очікувана вартість3 926,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба поліетиленова
Очікувана вартість3 293,69 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для поточного ремонту системи водопостачання і теплопостачання
Очікувана вартість59 846,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба Ø400 для питного водопостачання
Очікувана вартість387 374,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби сталеві
Оголошено13 серп. 14:11
Прийом пропозицій13 серп. 14:11 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість34 872 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-007423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби
Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та комплектуючі
Ім'я:Воропаєва Світлана ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість13 024,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби ПЕ, труби каналізаційні та фітинги до них
Ім'я:Лепак Тарас АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380324451274 Факс:+380324451274ЄДРПОУ:03348910Оголошено31 лип. 14:55
Прийом пропозицій31 лип. 14:55 – 8 серп. 09:00Очікувана вартість2 042 970,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-010977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, код ДК 021:2015 44163140-3 Паропровідні та водопровідні труби
Очікувана вартість25 299,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-002426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби, фітинги сантехнічні в асортименті
Оголошено16 лип. 10:55
Прийом пропозицій16 лип. 10:55 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість365 683,74 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-004399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати
Очікувана вартість23 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-000533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби сталеві водогазопровідні, електрозварні
Ім'я:Ганевич Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385791 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено7 лип. 09:11
Прийом пропозицій7 лип. 09:11 – 15 лип. 14:00Очікувана вартість334 702,35 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-010329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44163140-3 Паропровідні та водопровідні труби та інші матеріали для поточного ремонту
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-012496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби, фітинги та супутні матеріали для укомплектування універсальних модулів життєзабезпечення за кодом ДК:021:2015: 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби»
Ім'я:Нечипор Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:+380382618395ЄДРПОУ:23312469Оголошено30 черв. 16:34
Прийом пропозицій30 черв. 16:34 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 143,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-006996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби, фітинги, комплектуючі для системи водопостачання
Ім'я:Шальнов Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено29 черв. 14:30
Прийом пропозицій29 черв. 14:30 – 7 лип. 16:00Очікувана вартість63 000,66 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-004840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, муфти, коліна, кліпси, трійники
Очікувана вартість33 763,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-010891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість62 683,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-006011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби, фітинги, комплектуючі для системи водопостачання
Ім'я:Шальнов Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено17 черв. 12:34
Прийом пропозицій17 черв. 12:34 – 25 черв. 13:00Очікувана вартість63 000,66 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась