Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44163130-0»
-
ID: UA-2026-08-27-005019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби каналізаційні двошарові гофровані:44160000- 9 Магістралі,трубопроводи,труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Ім'я:Страшівський Василь СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380323660010 Факс:+380323660010ЄДРПОУ:37592012Оголошено27 серп. 12:29
Прийом пропозицій27 серп. 12:29 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби
Очікувана вартість139,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФiтинг-американка, з'єднання, кутники, муфти, перехiдники, труби
Очікувана вартість1 314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту водомереж (труба поліпропіл. вн.каналіз. 3-шарова 110*2,7 2м. Інсталпласт)
Ім'я:Шокорова Дарина ГарегінівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542630278 Факс:+380542630284ЄДРПОУ:33724309Очікувана вартість430,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та супутні товари
Очікувана вартість46 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Гнучка труба для унітазу 600 мм, гнучка труба для унітазу 500 мм, коліно ПВХ 110мм, 45)
Очікувана вартість934,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба , коліно, трійник, перехід та інші супутні вироби
Очікувана вартість2 122,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба каналізаційна Ø110мм, 2м; Труба каналізаційна Ø50мм, 2м; Хомут; З’єднувачі труб Ø110мм; Трубна муфта Ø50; Шланг; Шланг 50см; Конектор з адаптером; Фум-стрічка
Очікувана вартість2 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗ'єднувачі, кутники, трійники, туби, муфти, перехідники
Очікувана вартість2 786,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби: коліно Ø110∠45ᵒ /труби каналізаційної, помаранчеве/; труба Ø110мм, t=3,2мм, L=2,0м.п. /каналізаційна, помаранчева/; труба Ø110мм, t=3,2мм, L=1,0м.п. /каналізаційна, помаранчева/; труба Ø110мм, t=3,2мм, L=3,0м.п.
/каналізаційна, помаранчева/; труба Ø110мм, t=3,2мм, L=0,5м.п. /каналізаційна, помаранчева/; трійник Ø110х110мм∠45ᵒ/труби каналізаційної,помаранчевий/ (код ДК 021:2015 - 44160000-9) Очікувана вартість5 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба каналізаційна гофрована
Оголошено20 серп. 15:15
Прийом пропозицій20 серп. 15:15 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість395 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-002320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба каналізаційна 50мм,Кут канал.50 Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість1 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба , патрубок, хомут, перехід та інші супутні вироби
Очікувана вартість2 578,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрійники, труби каналізаційні, відвід, хомут, шланг
Очікувана вартість1 144,41 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба поліпропіленова каналізаційна та фітинги до неї
Оголошено17 серп. 12:08
Прийом пропозицій17 серп. 12:08 – 26 серп. 15:00Очікувана вартість113 675,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-010304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба каналізаційна (ф100 -2 м;) за кодом ДК 021:2015 (CPV) : 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруби та трубна арматура в асортименті
Очікувана вартість15 732,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубопровідні вироби
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість8 744,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість622,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та фітинги
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість1 705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro