Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44163121-4»
-
ID: UA-2026-07-14-010109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби попередньо теплоізольовані спіненим поліуретаном (ПТПУ) з подвійною сталевою провідною трубою та оболонкою з поліетилену, з антидифузійним бар’єром та системою спостереження та фасонні вироби (ДК 021:2015: код «44160000-9» - «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні
вироби» («44163121-4» - «Опалювальні труби», «44163230-1» - «З`єднувачі труб», «44163200-2» - «Трубна арматура», «44163240-4» - «Трубні муфти», «44163241-1» - «Ізоляційні прокладки»)) Оголошено14 лип. 16:01
Прийом пропозицій14 лип. 16:01 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-001810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для поточного ремонту системи водопостачання і теплопостачання
Очікувана вартість59 846,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, з'єднувачі для труб, коліна, заглушка
Очікувана вартість314,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та арматура
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість12 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труби попередньоізольовані та супутні вироби»
Оголошено17 серп. 15:38
Прийом пропозицій17 серп. 15:38 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість4 255 109,88 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-006562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«КОД ДК 021:2015 44160000-9 - МАГІСТРАЛІ, ТРУБОПРОВОДИ, ТРУБИ,ОБСАДНІ ТРУБИ, ТЮБІНГИ ТА СУПУТНІ ВИРОБИ (ТРУБИ ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ ТА З’ЄДНУВАЛЬНІ ДЕТАЛІ)»
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено12 серп. 13:59
Прийом пропозицій12 серп. 13:59 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість743 540,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-011699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба, коліно, бурт, муфта, трійник (ДК 021:2015: код «44160000-9» - «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» («44163121-4» - «Опалювальні труби», «44163100-1» - «Tруби», «44167300-1» - «Коліна, трійники та арматура до труб», «44163230-1» - «З’єднувачі труб»,
«44167100-9» - «Муфти»)) Оголошено11 серп. 16:41
Прийом пропозицій11 серп. 16:41 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість20 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-010621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитрубопроводи та супутні вироби
Очікувана вартість2 087,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено10 серп. 16:48
Прийом пропозицій10 серп. 16:48 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість965 864,93 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-008647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба металева
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труби попередньоізольовані та супутні вироби»
Оголошено6 серп. 14:05
Прийом пропозицій6 серп. 14:05 – 16 серп. 08:00Очікувана вартість8 734 416,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-003902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПопередньоізольовані труби PE-X та комплектуючі код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено6 серп. 11:35
Прийом пропозицій6 серп. 11:35 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 188 685,77 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-04-007194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для поточного ремонту системи теплопостачання: Труби поліпропілен Koer Stabi в асортименті, (номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 4416 3121 - 4 «Опалювальні труби»), (Чехія); - Американки під пайку d=40 (АSG), (номенклатурна позиція предмета закупівлі,
код ДК 021-2015: 4416 7100-9 «Муфти»), (Україна); - Муфти редукційні, (номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 4416 7100 -9 «Муфти»), (Україна); - Трійники редукційні в асортименті, (номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 4416 3230-1 «З’єднувачі труб»), (Україна); - Коліна з’єднувальні в асортименті, (номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 4416 3230-1 «З’єднувачі труб»), (Україна); - Перехід 2 х 1/4, (номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 4416 3230-1 «З’єднувачі труб»), (Україна); - Різьба 2, (номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 4416 3230-1 «З’єднувачі труб»), (Україна); - Хомути металеві, (номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 4416 3210-5 «Трубні хомути»), (Україна) Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Очікувана вартість59 657,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубопроводи та фасонні вироби, попередньо теплоізольовані спіненим поліуретаном із сталевою провідною трубою в гладкій захисній оболонці (ДК 021:2015: код «44160000-9» - «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» («44163121-4» - «Опалювальні труби», «44163240-4» -
«Трубні муфти», «44163241-1» - «Ізоляційні прокладки»)) Оголошено29 лип. 15:17
Прийом пропозицій29 лип. 15:17 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість191 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-009434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба, коліно, обвід, муфта, кріплення (ДК 021:2015: код «44160000-9» - «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» («44163121-4» - «Опалювальні труби», «44167300-1» - «Коліна, трійники та арматура до труб», «44167100-9» - «Муфти»))
Очікувана вартість1 965,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-006763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруби, муфти, гофротруби, гнучке підведення, американки
Очікувана вартість2 745,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-004939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість2 745,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-002835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба на димохід
Ім'я:Кривдик Наталія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686463240 Факс:+380385329367ЄДРПОУ:04402729Очікувана вартість4 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубопроводи та фасонні вироби, попередньо теплоізольовані спіненим поліуретаном із сталевою провідною трубою в гладкій захисній оболонці (ДК 021:2015: код «44160000-9» - «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» («44163121-4» - «Опалювальні труби», «44163230-1» -
«З`єднувачі труб», «44163200-2» - «Трубна арматура», «44163240-4» - «Трубні муфти», «44163241-1» - «Ізоляційні прокладки»)) Оголошено7 лип. 17:21
Прийом пропозицій7 лип. 17:21 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 395 512,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-008578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба, коліно, обвід, муфта, кріплення (ДК 021:2015: код «44160000-9» - «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» («44163121-4» - «Опалювальні труби», «44167300-1» - «Коліна, трійники та арматура до труб», «44167100-9» - «Муфти»)).
Оголошено6 лип. 15:57
Прийом пропозицій6 лип. 15:57 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 083,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась