Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44163111-1»
-
ID: UA-2026-08-26-013542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба каналізаційна ПВХ D250*4,9*3000 мм
Оголошено26 серп. 18:25
Прийом пропозицій26 серп. 18:25 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-000227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтічні труби
Ім'я:Філімоненко ОлексійE-mail: [email protected] Телефон: +380681234544 Веб сайт: ЄДРПОУ:32266160Очікувана вартість19 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект матеріалів водостічної системи
Очікувана вартість30 443,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба, воронка, коліно, ухват (за кодом ДК 021:2015 - 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Оголошено30 лип. 18:29
Прийом пропозицій30 лип. 18:29 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 154,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-007986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та супутні товари
Очікувана вартість14 516,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту водомережі
Очікувана вартість12 854,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект матеріалів для облаштування водостічної системи будівлі спеціального призначення.
Оголошено16 лип. 00:28
Прийом пропозицій22 лип. 00:00 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-004620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічні вироби
Очікувана вартість455,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-008214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Коліно 110мм BRYZA червоний - 1шт; Водостічна труба BRYZA 110мм 3м, червоний - 6шт; Трійник 110мм BRYZA червоний - 1шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість7 061,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-009643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для водостічної системи, Код ДК 021:2015 – 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість6 866,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-005819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість9 604,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-006413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліна водосточні
Очікувана вартість4 032,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-011417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруби водостічні, ринву, лінійку, муфту, кронштейн, коліно, держак труби в асортименті
Очікувана вартість23 082,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-007578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба водостічна, Коліно, Трійник (за кодом ДК 021:2015 - 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Оголошено29 трав. 15:04
Прийом пропозицій29 трав. 15:04 – 6 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість215 345,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-004672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали, інструменти та інвентар для проведення ремонтних робіт господарським способом, код ДК 021:2015: 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість22 385,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-006548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРинва, заглушка ринви, коліно дворострубне, з'єднувач труби, труба водостічна, держак ринви, лійка
Очікувана вартість94 076,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-002980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивідвід
Очікувана вартість202,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-014164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба водостічна 150 мм (за кодом ДК 021:2015 - 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Оголошено28 квіт. 17:50
Прийом пропозицій28 квіт. 17:50 – 6 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість99 380,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-014930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРинва водостічна 125мм 3м, лійка ринви зливна 125/90мм, труба водостічна 90мм 3м, му-фта ринви 125мм, кронштейн ринви 125мм, з’єднувач труби водостічної 90мм, коліно труби водостічної 90мм, хомут труби водостічної 90мм, заглушка ринви 125мм права, за-глушка ринви 125мм ліва, лапка хомута системи
125/90мм Оголошено22 квіт. 17:08
Прийом пропозицій28 квіт. 13:00 – 1 трав. 09:00Очікувана вартість44 500,00 грн
з ПДВЗавершена