Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44163110-4»
-
ID: UA-2026-08-27-000227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба каналізаційна ПВХ D250*4,9*3000 мм
Оголошено26 серп. 18:25
Прийом пропозицій26 серп. 18:25 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 137,68 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-000487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтічні труби
Ім'я:Філімоненко ОлексійE-mail: [email protected] Телефон: +380681234544 Веб сайт: ЄДРПОУ:32266160Очікувана вартість19 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для монтажу кондиціонерів
Очікувана вартість10 539,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба дренажна
Очікувана вартість5 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема з водовідведення покрівлі (44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби ,обсадні труби, тюбінги та супутні вироби код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено10 серп. 16:44
Прийом пропозицій10 серп. 16:44 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість67 266,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-004893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДренажні труби
Очікувана вартість2 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект матеріалів водостічної системи
Очікувана вартість30 443,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба, воронка, коліно, ухват (за кодом ДК 021:2015 - 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Оголошено30 лип. 18:29
Прийом пропозицій30 лип. 18:29 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 154,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-007986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та супутні товари
Очікувана вартість14 516,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-006730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема з водовідведення покрівлі (44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби ,обсадні труби, тюбінги та супутні вироби код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено24 лип. 14:04
Прийом пропозицій24 лип. 14:04 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість67 266,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-007351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту водомережі
Очікувана вартість12 854,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект матеріалів для облаштування водостічної системи будівлі спеціального призначення.
Оголошено16 лип. 00:28
Прийом пропозицій22 лип. 00:00 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-004620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічні вироби
Очікувана вартість455,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-008214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Коліно 110мм BRYZA червоний - 1шт; Водостічна труба BRYZA 110мм 3м, червоний - 6шт; Трійник 110мм BRYZA червоний - 1шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість7 061,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-012267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби, що відповідають розділу ДК 021:2015 (CPV) – 44160000-9 (фланці, переходи, відводи, згони в зборі)
Оголошено30 черв. 16:13
Прийом пропозицій30 черв. 16:13 – 12 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість129 476,69 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-009643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для водостічної системи, Код ДК 021:2015 – 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість6 866,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-005819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість9 604,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-006413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліна водосточні
Очікувана вартість4 032,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-003395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби, що відповідають розділу ДК 021:2015 (CPV) – 44160000-9 (Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби електозварні)
Оголошено11 черв. 11:00
Прийом пропозицій11 черв. 11:00 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість535 925,09 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась