Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44162500-8»
-
ID: UA-2026-09-01-000344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубопроводи питної води
Очікувана вартість25 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, коліна, муфти. Код за ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби.
Очікувана вартість2 628,13 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубопроводи питної води
Очікувана вартість7 134,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубопроводи питної води
Очікувана вартість7 134,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та фітинги
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість1 705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубопровідні вироби
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість3 297,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-005628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруба ПЕ 100 SDR 11 50х4.6
Очікувана вартість11 669,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби водопровідні, труби каналізаційні та супутні вироби
Оголошено8 лип. 17:01
Прийом пропозицій8 лип. 17:01 – 16 лип. 10:00Очікувана вартість5 290 643,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-006475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба водопровідна ПЕ, труба каналізаційна та з’єднувальні деталі), 44160000-9 за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Оголошено23 черв. 13:59
Прийом пропозицій23 черв. 13:59 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 690 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-012047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Гінкельман Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:40972700Очікувана вартість1 411,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-004445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби і фітинги
Ім'я:Михалевич Мирослава МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323130900 Факс:+380323130900Веб сайт: ЄДРПОУ:22344616Очікувана вартість4 946,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-004628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби поліетиленові
Ім'я:Мирончук Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380673805458 ЄДРПОУ:14153813Оголошено20 трав. 11:35
Прийом пропозицій20 трав. 11:35 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість224 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-003345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44162500-8 Трубопроводи питної води (Придбання матеріалів для підключення питної води з монтажем)
Очікувана вартість37 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-007067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба ПЕ 100 63*3,8 ПН 10 SDR17 вода
Очікувана вартість4 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-005017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруба поліетиленова PEHD PE100
Очікувана вартість8 832,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-011332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено18 бер. 15:20
Прийом пропозицій18 бер. 15:20 – 26 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість172 578,94 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-23-000959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено23 груд. 2025 08:55
Прийом пропозицій23 груд. 2025 08:55 – 31 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 500,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-22-006749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба водопровідна, фітинги для труб
Ім'я:Михалевич Мирослава МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323130900 Факс:+380323130900Веб сайт: ЄДРПОУ:22344616Очікувана вартість6 065,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-010453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба водопровідна, з'єднання полімерні
Ім'я:Михалевич Мирослава МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323130900 Факс:+380323130900Веб сайт: ЄДРПОУ:22344616Очікувана вартість20 212,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-11-013317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015 44162500-8 Трубопроводи питної води (Придбання матеріалів на підключення питної води)
Очікувана вартість54 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro