Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44162200-5»
-
ID: UA-2026-03-04-004170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби сталеві в ПЕ оболонці та комплектуючі до них
Ім'я:Козловцева Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385445628 Факс:+380385445628ЄДРПОУ:14151464Оголошено4 бер. 11:18
Прийом пропозицій4 бер. 11:18 – 12 бер. 09:00Очікувана вартість3 220 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-03-008137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба пластикова d-20мм
Очікувана вартість192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-013003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (код за ДК 021:2015 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість867,74 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-05-002312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрійник пп РВ 20×1/2";Трійник пп 20;Коліно монтажне пп РВ 20×1/2";Коліно пп РВ 20×1/2";Коліно по 20 90";Муфта пп 20; Хомут пп 20;Труба з скловолокном Polimarky 20;Коліно пвх 110 90" АQ;Трійник пвх 110 90" AQ;Трійник пвх 110/50 90" AQ; Труба пвх 110/1000 мм 2.7 мм AQ; Труба пвх 110/500 мм 2.7 мм AQ;
Труба пвх 50/2000 мм AQ; Труба пвх 50/500 мм AQ; Труба пвх 50/315 мм AQ; Ревізія пвх 110 AQ; Трапер пвх 124/110; Хомут металевий 1 1/2"; Коліно пвх 50 90" AQ Очікувана вартість4 175,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-05-014181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, трійники, кут, перехід, муфта
Очікувана вартість416,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-27-009943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (код за ДК 021-2015 (CPV) 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Очікувана вартість14 301,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-04-010303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічні вироби (муфта,трійник,кутик,коліно,перехід) 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість2 868,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-26-009720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг, муфти, труби, коліна, кліпси, трійники, заглушки
Очікувана вартість1 018,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-14-005573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, муфти, кліпси, коліно (кут)
Очікувана вартість1 284,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-13-005833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, трійники, шланги під змішувач, перехід,уголки
Очікувана вартість1 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-02-001904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість3 315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-07-009267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодовжувач 1/2х3/4; Коліно 1/2; Подовжувач 1/2х40; Труба 25 PN20; Коліно 25/90; Трійник 25; Муфта 25
Очікувана вартість1 616,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-04-12-006120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічні вироби
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-29-004705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-08-000239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість4 282,82 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-22-011920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для розподільних трубопроводів
Ім'я:Ревуцький Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380384534399 Факс:+380384534399Веб сайт: ЄДРПОУ:06722024Очікувана вартість20 745,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-21-013297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для розподільних трубопроводів
Ім'я:Ревуцький Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380384534399 Факс:+380384534399Веб сайт: ЄДРПОУ:06722024Очікувана вартість20 745,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2023-10-27-005232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба каналізаційна ПП (50х1,8х2000), Інсталпласт (530гр.); Труба каналізаційна ПП (50х1,8х1000), Інсталпласт (270гр.)
Очікувана вартість217,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-23-014830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби( (Трубопроводи та супутні вироби)
Очікувана вартість27 879,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-23-007304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба 110х2000, Труба 110х500, Коліно 110, Труба 125, Коліно 89, Коліно 76, Коліно 50, Коліно 40
Очікувана вартість8 173,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro