Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44162100-4»
-
ID: UA-2026-08-25-005833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба поліпропіленова та фітинги до неї
Оголошено25 серп. 12:40
Прийом пропозицій25 серп. 12:40 – 4 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-25-010311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічні матеріали
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість1 837,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-722_44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби, фасонні частини, фітинги)
Оголошено25 серп. 10:29
Прийом пропозицій25 серп. 10:29 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість57 042,10 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-009977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби попередньо ізольовані, коліна попередньо ізольовані. комплекти ізоляції стиків
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Оголошено20 серп. 15:31
Прийом пропозицій20 серп. 15:31 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість291 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-009397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі для відновлення водопостачання згідно коду ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Гаджієва-Недашківська Таміла ШахваладівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість8 435,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби, коліно, з'єднувачі та інші
Очікувана вартість76 592,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби водопровідні та фітинги до них
Оголошено17 серп. 09:44
Прийом пропозицій17 серп. 09:44 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість6 374 861,46 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-008295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг вода нержавіюча сталь 200см (г/г), шланг вода голка нержавійка 1/2" М10 40см
Очікувана вартість434,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубопровідні вироби
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість8 744,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для трубопроводів
Очікувана вартість4 503,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари, матеріали для господарської діяльності за кодом ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Редукція гумова)
Очікувана вартість24,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-004059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для трубопроводів
Очікувана вартість11 705,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-003790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби, відводи, переходи
Оголошено16 лип. 11:48
Прийом пропозицій16 лип. 11:48 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 271 101,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-007578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубопровід з супутніми виробами, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено14 лип. 14:30
Прийом пропозицій14 лип. 14:30 – 22 лип. 09:00Очікувана вартість198 817,01 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-002077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість1 146,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-004380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби та арматура
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено6 лип. 12:40
Прийом пропозицій6 лип. 12:40 – 17 лип. 09:00Очікувана вартість111 979,17 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-06-001862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби,крани, коліна та інші супутні матеріали
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість9 622,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-006786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для трубопроводів
Очікувана вартість5 859,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУніверсальне з'єднання муфта-фланець Dn 200 (218-244), заглушка сталева фланцева Ду 200(Ру10) нж., прокладка біконіт Ду 200, код згідно ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше
відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 44163240-4 Трубні муфти, 44162100-4 Приладдя для трубопроводів, 44163241-1 Ізоляційні прокладки) Очікувана вартість7 248,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro