Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44161200-8»
-
ID: UA-2026-08-31-010783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний)
Оголошено31 серп. 16:43
Прийом пропозицій31 серп. 16:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Код ДК 021:2015 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби. Труби ПЕ»
Оголошено28 серп. 11:38
Прийом пропозицій28 серп. 11:38 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-000154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба ПЕ VSPlast питна ф25х2,0 PN10, труба ПЕ VSPlast питна ф32х2,4 PN10
Ім'я:Тимоцко Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380673534633 Факс:+380322613780Веб сайт: ЄДРПОУ:33839909Очікувана вартість17 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення робіт на водопровідно – каналізаційній системі комунальної власності Золотоніської МТГ Черкаської області
Очікувана вартість53 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба 25 ПВХ(1м)
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та фітинги
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість905,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодовідвідна система (труба коричнева 100*3000мм; ринва коричнева 130*3000мм;муфта ринви коричнева 130мм;лійка ринви 130*100мм; заглушка ринви ліва коричнева 130мм;заглушка ринви права коричнева 130мм;кронштейн ринви металевий 130 мм; відвід труби двомуфтовий 100мм 67*; відвід труби одномуфтовий
100мм 67*; кронштейн труби коричневий металевий 100мм; дюбель рамний із шпилькою 12*200мм) Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість8 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний)
Оголошено19 серп. 11:08
Прийом пропозицій19 серп. 11:08 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість392 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-006779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВрізання до труби 59.7-63.6мм*2" в GEBO QUIC Коліно 25*25 ITAL п/е Трійник 50*1/2в*50 ITAL Трійник 50*25*50 Santrhplast п/е МРН 50*2 ITAL МРВ 50*2" ITAL п/е МРН 25*3/4 ITAL п/е МРВ 25*3/4" Santehplast п/е МРН 25*1/2 COS п/е Труба 50*3,7 PN10 SVK Alliance чорна Труба 25*2,0 PN10 SVK Alliance
чорна п/е Очікувана вартість4 385,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби водопровідні та фітинги до них
Оголошено17 серп. 09:44
Прийом пропозицій17 серп. 09:44 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість6 374 861,46 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-005727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби поліетиленові та супутні вироби
Ім'я:Прицький Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:14034534Оголошено13 серп. 12:51
Прийом пропозицій13 серп. 12:51 – 21 серп. 12:44Очікувана вартість3 853 637,38 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-011060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби: труба Ø25, труба Ø32, труба Ø100 (L=0,5м), кут Ø100, кут Ø50, муфта Ø40, муфта Ø32, муфта Ø25, трійник Ø63, трійник Ø20, муфта Ø20х1/2, труба Ø100 L-2м /жовта, каналізаційна/, перехід Ø20х15, перехід Ø40х25, кут Ø40х20, кут
Ø25х1", кут Ø15, муфта Ø40 сталева, перехід Ø50 чавунний (код ДК 021:2015: 44160000-9) Очікувана вартість4 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба, муфта, коліно, трійник
Оголошено7 серп. 15:07
Прийом пропозицій7 серп. 15:07 – 15 серп. 07:00Очікувана вартість136 866,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-009405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби, трійники, муфти - код ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено3 серп. 16:01
Прийом пропозицій3 серп. 16:01 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість56 798,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-008522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби: труба Ø25, хомут, муфта Ø20, муфта Ø32, муфта Ø25, кут Ø20, перехід Ø20х15, заглушка Ø15, згін Ø15 у зборі, труба Ø110 L=2м /жовта, каналізаційна/, труба Ø110 L=1м /жовта, каналізаційна/ труба Ø110 L=0,5м /жовта,
каналізаційна/, труба Ø110 L=0,3м /жовта, каналізаційна/, кут Ø110, трійник Ø110, відвід Ø25 (код ДК 021:2015: 44160000-9) Очікувана вартість3 389,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість4 428,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість3 213,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба металопластикова, хомут, муфта, кутик, фітінг, шланг
Очікувана вартість3 041,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби поліетиленові, муфти редукційні, муфти з'єднувальні за кодом ДК 021:2015-44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено29 лип. 14:16
Прийом пропозицій29 лип. 14:16 – 6 серп. 12:00Очікувана вартість46 875,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-009877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Труба та фасонні частини» код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби»
Оголошено28 лип. 15:55
Прийом пропозицій28 лип. 15:55 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 033 333,33 грн
без ПДВЗавершена