Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44161000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-010783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний)
Оголошено31 серп. 16:43
Прийом пропозицій31 серп. 16:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Код ДК 021:2015 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби. Труби ПЕ»
Оголошено28 серп. 11:38
Прийом пропозицій28 серп. 11:38 – 7 вер. 08:00Очікувана вартість493 671,95 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів2 дн. 18 г. 57 хв.
-
ID: UA-2016-11-09-000926-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТруби, трубки, порожнисті профілі, безшовні,зі сталі (труби сталеві попередньо-ізольовані)
Ім'я:Халак Олег СеменовичE-mail: [email protected] Телефон: 380322627456 Факс:0322400996ЄДРПОУ:20784943Оголошено9 лист. 2016 16:32
Прийом пропозицій9 лист. 2016 16:32 – 28 лист. 2016 14:00 -
ID: UA-2026-09-03-014800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФiтинг-американка, з'єднання, кутники, муфти, перехiдники, труби, трійники, заглушка
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Очікувана вартість3 472,83 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитруба для води
Очікувана вартість15 412,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Світлана ЗахарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542700791, +380506259716 Веб сайт: ЄДРПОУ:05480996Очікувана вартість4 955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:Войченко Інна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380474441975,380982498119 ЄДРПОУ:44308884Очікувана вартість1 866,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба ПЕ VSPlast питна ф25х2,0 PN10, труба ПЕ VSPlast питна ф32х2,4 PN10
Ім'я:Тимоцко Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380673534633 Факс:+380322613780Веб сайт: ЄДРПОУ:33839909Очікувана вартість17 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення робіт на водопровідно – каналізаційній системі комунальної власності Золотоніської МТГ Черкаської області
Очікувана вартість53 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба 25 ПВХ(1м)
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби та фітинги
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість905,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФітинги (труба, трійник, муфта, коліно)
Очікувана вартість14 267,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодовідвідна система (труба коричнева 100*3000мм; ринва коричнева 130*3000мм;муфта ринви коричнева 130мм;лійка ринви 130*100мм; заглушка ринви ліва коричнева 130мм;заглушка ринви права коричнева 130мм;кронштейн ринви металевий 130 мм; відвід труби двомуфтовий 100мм 67*; відвід труби одномуфтовий
100мм 67*; кронштейн труби коричневий металевий 100мм; дюбель рамний із шпилькою 12*200мм) Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість8 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний)
Оголошено19 серп. 11:08
Прийом пропозицій19 серп. 11:08 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість392 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-002883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби
Очікувана вартість3 098,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні та господарські товари
Очікувана вартість2 257,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруби
Очікувана вартість16 845,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-680_44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби сталеві безшовні в асортименті)
Оголошено18 серп. 08:47
Прийом пропозицій18 серп. 08:47 – 28 серп. 15:00Очікувана вартість15 453 709,35 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-006779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВрізання до труби 59.7-63.6мм*2" в GEBO QUIC Коліно 25*25 ITAL п/е Трійник 50*1/2в*50 ITAL Трійник 50*25*50 Santrhplast п/е МРН 50*2 ITAL МРВ 50*2" ITAL п/е МРН 25*3/4 ITAL п/е МРВ 25*3/4" Santehplast п/е МРН 25*1/2 COS п/е Труба 50*3,7 PN10 SVK Alliance чорна Труба 25*2,0 PN10 SVK Alliance
чорна п/е Очікувана вартість4 385,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro