Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44144000-1»
-
ID: UA-2026-08-26-004646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44140000-3 Продукція, пов'язана з конструкційними матеріалами (стовпи)
Очікувана вартість33 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015: 44140000-3 - Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами
Ім'я:Крічфалуші Юрій АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380960897470 Факс:+380314324465ЄДРПОУ:03344332Очікувана вартість96 108,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтовп для огорожі секційної 2,5 м 60х40мм
Очікувана вартість11 136,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтовпи
Очікувана вартість61 236,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтовпи
Очікувана вартість61 236,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-009023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість30 415,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-004873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійка СВ 10,5 б/в (ДК 021:2015: 44140000-3 — Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами)
Очікувана вартість1 273,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-011796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами (СТОВП ОЦ+ПП 60х40мм 2,00м Зелений)
Очікувана вартість14 476,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-003152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійка металева
Очікувана вартість18 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-008900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтовп з/б Н=1,25 м.
Очікувана вартість1 359,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-003960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44144000-1 стовпи (залізобетонні вироби)
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість14 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-012446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтовпи (ДК 021:2015 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами)
Очікувана вартість18 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-007831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтовп з/б Н-1,0 м.
Очікувана вартість1 344,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-004224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція, пов’язана з конструкційними матеріалами
Ім'я:Світлана ЗахарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542700791, +380506259716 Веб сайт: ЄДРПОУ:05480996Очікувана вартість6 912,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-004220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтовп бетонний 2,9 м.
Ім'я:Федотова Галина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971648084 ЄДРПОУ:13824412Очікувана вартість99 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-013316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаркас композитний на АЛЕЮ НАДІЇ (видатки з благоустрою населених пунктів)
Очікувана вартість85 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-005617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійка СВ 9,5 б/в (ДК 021:2015: 44140000-3 — Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами)
Очікувана вартість2 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-04-011697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтовп залізобетонний
Оголошено4 лют. 15:24
Прийом пропозицій4 лют. 15:24 – 12 лют. 16:00Очікувана вартість837 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-23-017869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтовп залізобетонний
Оголошено23 січ. 18:25
Прийом пропозицій23 січ. 18:25 – 31 січ. 19:00Очікувана вартість837 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-22-020802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість32 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro