Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44141100-1»
-
ID: UA-2026-08-26-012820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи кабельних конструкцій
Оголошено26 серп. 17:06
Прийом пропозицій26 серп. 17:06 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-006911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикабельні короба ( ДК 021:2015-44141100-1)
Очікувана вартість14 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція, пов’язана з конструкційними матеріалами (Короб 16*16)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб пластиковий
Очікувана вартість8 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб
Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб пластиковий для прокладання кабелю
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар – код CPV 44140000-3 по ДК 021:2015 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами (Кабельне приладдя). РПЗ - 9.363.
Оголошено21 серп. 10:39
Прийом пропозицій21 серп. 10:39 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість192 119,74 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-001824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб пластиковий перфорований
Очікувана вартість602,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба розбірна, короб
Оголошено19 серп. 12:33
Прийом пропозицій19 серп. 12:33 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість431 225,30 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-14-011736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабельні короби
Очікувана вартість842,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб 2,0м.
Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44140000-3 Короб-канал 12*12
Очікувана вартість60,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44141100-1 — Кабельні короби (короб для кабеля 16*16, коробка на 1-2 автомати)
Очікувана вартість3 035,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробка ординарна
Очікувана вартість22,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб 25х25/2000мм
Ім'я:Зозуляк Валентина ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434122371 Факс:+380434122371ЄДРПОУ:07686118Очікувана вартість390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб 16/25/200
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабельне приладдя
Ім'я:Михальчук Сергій ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 лип. 11:22
Прийом пропозицій27 лип. 11:22 – 6 серп. 10:00Очікувана вартість114 530,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-24-006881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробка ординарна (без гвинтів д60)
Очікувана вартість19,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код 021:2015 - 44140000-3 «Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами» ( короб кабельний (код ДК 021:2015 – 44141100-1 – кабельні короби))»
Очікувана вартість286,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-001928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб металевий (ДК 021:2015 - 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами)
Очікувана вартість2 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro