Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44141000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-008517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби гофровані, кріплення для труб гофрованих
Ім'я:Ушанов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено31 серп. 15:27
Прийом пропозицій31 серп. 15:27 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-000410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби гофровані, металорукав
Оголошено31 серп. 09:04
Прийом пропозицій31 серп. 09:04 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-012820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи кабельних конструкцій
Оголошено26 серп. 17:06
Прийом пропозицій26 серп. 17:06 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-07-31-004779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби гофровані, металорукав та комплектуючі
Оголошено31 лип. 13:13
Прийом пропозицій31 лип. 13:13 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-007148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 44141000-0 Гнучкі труби
Очікувана вартість436,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикабельні короба ( ДК 021:2015-44141100-1)
Очікувана вартість14 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція, пов’язана з конструкційними матеріалами (Короб 16*16)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба гофрована, кріплення для гофри, 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість1 329,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб пластиковий
Очікувана вартість8 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГофра унітазу
Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГофротруба для підключення джерел резервного живлення господарським способом (код ДК 021:2015 - 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами)
Очікувана вартість2 516,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГофротруба
Оголошено21 серп. 13:41
Прийом пропозицій21 серп. 13:41 – 29 серп. 15:00Очікувана вартість13 630,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-005814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб
Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб пластиковий для прокладання кабелю
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар – код CPV 44140000-3 по ДК 021:2015 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами (Кабельне приладдя). РПЗ - 9.363.
Оголошено21 серп. 10:39
Прийом пропозицій21 серп. 10:39 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість192 119,74 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-001824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб пластиковий перфорований
Очікувана вартість602,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба розбірна, короб
Оголошено19 серп. 12:33
Прийом пропозицій19 серп. 12:33 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість431 225,30 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-14-011736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабельні короби
Очікувана вартість842,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 44140000-3 Продукція, пов'язана з конструкційними матеріалами (трубка ПВХ д.5 мм)
Очікувана вартість9 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб 2,0м.
Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro