Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44140000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-008517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби гофровані, кріплення для труб гофрованих
Ім'я:Ушанов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено31 серп. 15:27
Прийом пропозицій31 серп. 15:27 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-000410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби гофровані, металорукав
Оголошено31 серп. 09:04
Прийом пропозицій31 серп. 09:04 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-012820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи кабельних конструкцій
Оголошено26 серп. 17:06
Прийом пропозицій26 серп. 17:06 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-07-31-004779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруби гофровані, металорукав та комплектуючі
Оголошено31 лип. 13:13
Прийом пропозицій31 лип. 13:13 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-011819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГофра -труба (Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами)
Ім'я:Тузова Таїсія ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952294031 Факс:+380535832654Веб сайт: ЄДРПОУ:25156364Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція, пов’язана з конструкційними матеріалами (Гофра ф 16 мм, Труба гофрована 25 мм.)
Очікувана вартість3 167,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція, пов’язана з конструкційними матеріалами
Очікувана вартість2 098,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами
Очікувана вартість149 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість63 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель-канал 40х40 з подвійним замком (60) УКТЗЕД:3925 90 20 00 імпортний
Очікувана вартість750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦемент ШПЦ ІІІ/А-Ш-500
Очікувана вартість597,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами (труба гофрована)
Очікувана вартість2 684,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГофротруба ПВХ ф32,0 з протяжкою 320 N/5CM 1432_F50D
Очікувана вартість672,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами. (44141000-0 Гнучкі труби)
Очікувана вартість1 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція, пов’язана з конструкційними матеріалами, код ДК 021:2015-44140000-3
Очікувана вартість205,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба гофрована 50/40
Ім'я:Герасименко Світлана МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985971152 ЄДРПОУ:43915069Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталорукав E.NEXT Light з протяжкою гарячого цинкування 14мм/50м
Очікувана вартість10 161,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПешель пластиковий на електр. провід д/50
Очікувана вартість1 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами
Очікувана вартість12 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 44141000-0 Гнучкі труби
Очікувана вартість436,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro