Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44134000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-003015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗаглушка поліпропіленова, коліно латунне, коліно поліпропіленове, трійник поліпропіленовий, трійник латунний, труба поліпропіленова, труба металопластикова, перехідник на чавун, ревізія пластикова, редукція ущільнююча, патрубок компенсаційний
Оголошено1 вер. 11:26
Прийом пропозицій7 вер. 12:00 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-008189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба KG Д 110*3,2 3000мм, коліно KG Д 110/110(45), муфта KG насувна Д110/110, труба KG Д 110*3,2 1000мм, трійник KG Д 110/110/110 (45), редукція пряма 110x50 19155/28334
Очікувана вартість6 045,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для поточного ремонту системи водопостачання, системи водовідведення та вироби для ванної кімнати
Очікувана вартість1 064,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеталі трубопроводу (відвід сталевий) за кодом ДК 021:2015: 44130000-0 – Каналізаційні системи
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Очікувана вартість63 888,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно для унітаза
Очікувана вартість261,14 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаглушка поліпропіленова, коліно латунне, коліно поліпропіленове, трійник поліпропіленовий, трійник латунний, труба поліпропіленова, труба металопластикова, перехідник на чавун, ревізія пластикова, редукція ущільнююча, патрубок компенсаційний
Оголошено18 серп. 10:03
Прийом пропозицій18 серп. 10:03 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість101 643,70 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-003922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 : 44130000-0 Каналізаційні системи
Очікувана вартість509,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗ'єднання з унітазом гнучке (армоване), З'єднання з унітазом гнучке коротке, код ДК 021:2015 (CPV) : 44130000-0 Каналізаційні системи
Очікувана вартість1 581,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗгідно Програми фінансової підтримки КП "УК "Добробут" на 2026 рік, коліно ПНД, коліно каналізаційне.
Очікувана вартість369,76 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаналізаційне коліно 50/87,5*
Очікувана вартість18,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно ППЛ 32/90 Коліно ППЛ 32/45 Перехід зовн. 1/2 Обвід (20) Муфта ПП (32) Трійник ППП 32/25/32 Трійник ППЛ зовн./ внутр./внутр.
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКН коліно 110/67 КН коліно 110/30 КН коліно 110/45 КН перехід 110/50 КН трійник 110/50/90 КН коліно 110/90 КН заглушка 110 КН муфта 110 КН комінек 110 (гриб, дашок) Круг каналізаційний 90*75 колодязь
Очікувана вартість4 099,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для з'єднання частин внутрішньої (зовнішньої каналізації) - 44130000-0 Каналізаційні системи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість4 497,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно каналізаційне 20 мм*90°, коліно каналізаційне 50 мм 90°
Очікувана вартість48,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно канал. 110/90, код ДК 021:2015:44130000-0 Каналізаційні системи
Очікувана вартість49,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-007336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаналізаційні системи
Оголошено21 лип. 14:30
Прийом пропозицій21 лип. 14:30 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість593 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-006229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліна для каналізаційних труб
Очікувана вартість220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-009614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 44130000-0 Каналізаційні системи ( Труба каналізаційна зовнішня діаметр 100 3м., Труба каналізаційна зовнішня діаметр 100 2м, Труба каналізаційна зовнішня діаметр 100 1м,Трійник 110/110/110, Коліно 45* діаметр 110 для Лешнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІст.
Бродівської міської ради) Очікувана вартість2 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-006546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 44130000-0 Каналізаційні системи (Кільце бетонне 1,5м, Кришка бетонна 1,5м, Днище бетонне 1,5м для Лешнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІст. Бродівської міської ради)
Очікувана вартість23 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-000997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно, кріплення, компенсатор, труба
Очікувана вартість105,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro