Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44133000-1»
-
ID: UA-2026-07-21-007336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаналізаційні системи
Оголошено21 лип. 14:30
Прийом пропозицій21 лип. 14:30 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість593 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-08-000207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаглушка сантехніч
Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-008231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаглушка п/п 20 Ekoplastic Заглушка п/п 25 Ekoplastic Заглушка п/п 63 Ekoplastic
Очікувана вартість483,32 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-007122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаглушки
Очікувана вартість194,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-014968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиколіно, ніпель, ревізія, трійник, заглушка, перехідник (ДК 021:2015:44130000-0 "Каналізаційні системи)
Очікувана вартість1 572,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-20-014485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаглушка латунь-хром корок. Код ДК 021:2015 - 44130000-0 Каналізаційні системи
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість21,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-20-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно зажим ПЕ 50 Заглушка 1’’ ВР Коліно зажим ПЕ 63
Очікувана вартість2 045,76 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-05-002239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаглушка
Очікувана вартість20,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-29-005870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (ДК 021:2015: 44130000-0 - Каналізаційні системи)
Очікувана вартість2 094,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-27-001097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44130000-0: Каналізаційні системи (заглушка)
Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-24-008716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКришка для круга колодязного (1700*150 отвір 600мм),люк круглий (730*50мм/630 мм1,5т чорний садовий)
Очікувана вартість7 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-20-002845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРевізія 110, заглушка ПВХ110, коліно 45˚ 110*110, хрестовина 45˚110
Очікувана вартість483,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-06-006497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонне кільце 2,2м
Очікувана вартість3 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-19-004115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44130000-0 Каналізаційні системи
Очікувана вартість7 645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-05-006337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаглушки
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-26-010380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно затискне 110*110, заглушка 1/2, заглушка1, муфта флянцева 110*4
Очікувана вартість5 668,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-15-002350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно 110*45, заглушка 1/2
Очікувана вартість276,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-25-007574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСталь заглушка чугун ду 40н,ду 50н (44130000-0 - Каналізаційні системи).
Ім'я:Остапенко Валентина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456142996 ЄДРПОУ:44297694Очікувана вартість266,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-16-004606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44130000-0 "Каналізаційні системи" ( Заглушка SD Forte 3/4" ВР SF35220, Заглушка SD Forte 1/2" ВР SF35215, Коліно ASG HTR ф50 мм x45°, Коліно ASG HTR ф50 мм x87°)
Очікувана вартість798,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-24-000458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи каналізаційних систем: коліно каналізаційне, перехід каналізаційний, кут, заглушки
Очікувана вартість161,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro