Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44132000-4»
-
ID: UA-2026-08-28-008904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерехід, труба
Очікувана вартість410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для благоустрою населених пунктів: лоток водовідвідний SUPER ЛВ-15.25.25 з чавунною насадкою і комірчастою решіткою (комплект), клас E
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Очікувана вартість124 956,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для благоустрою населених пунктів: лоток водовідвідний SUPER ЛВ-15.25.25 з чавунною насадкою і комірчастою решіткою (комплект), клас E
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено10 серп. 16:48
Прийом пропозицій10 серп. 16:48 – 18 серп. 12:00Очікувана вартість104 130,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-005705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКН коліно 110/67 КН коліно 110/30 КН коліно 110/45 КН перехід 110/50 КН трійник 110/50/90 КН коліно 110/90 КН заглушка 110 КН муфта 110 КН комінек 110 (гриб, дашок) Круг каналізаційний 90*75 колодязь
Очікувана вартість4 099,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісковловлювач під мийку
Ім'я:Тендерний відділ ПрАТ РівнеобленергоE-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт: ЄДРПОУ:05424874Очікувана вартість11 620,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-007336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаналізаційні системи
Оголошено21 лип. 14:30
Прийом пропозицій21 лип. 14:30 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість593 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-009614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 44130000-0 Каналізаційні системи ( Труба каналізаційна зовнішня діаметр 100 3м., Труба каналізаційна зовнішня діаметр 100 2м, Труба каналізаційна зовнішня діаметр 100 1м,Трійник 110/110/110, Коліно 45* діаметр 110 для Лешнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІст.
Бродівської міської ради) Очікувана вартість2 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-005024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛотки з решіткою чарунковою
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено24 черв. 11:59
Прийом пропозицій24 черв. 11:59 – 2 лип. 13:00Очікувана вартість434 806,28 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-014629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно пластикове 110/45, коліно пластикове 110/67, ревізія 110, коліно пластикове 110/20, коліно пластикове 110/30, перехідник м.пл 16, перехідник 110/124 чугун/пластик
Очікувана вартість465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-16-000167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРедукція біла 50х32 мм, коліно 32 мм 45 градусів пластикове біле, коліно 32 мм 90 градусів пластикове біле
Очікувана вартість509,14 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-002784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи дренажних труб
Очікувана вартість39 928,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-013655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44130000-0 Каналізаційні системи
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість1 061,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-000606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідвід (коліно) каналізаційне, Трійник каналізаційний, Комплект кріплення трубб МуфтабРевізія, Редукція каналізаційн,аТруба, Заглушка каналізаційна ,
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість55 416,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-009642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно,труба (каналізація)
Очікувана вартість7 987,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-000680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаналізаційні вироби для підключення до системи водовідведення - 44130000-0 Каналізаційні системи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість1 775,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-014111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРевізія, трійник пластиковий, заглушка (ДК 021:2015:44130000-0 "Каналізаційні системи")
Очікувана вартість215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-04-000657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНіпель, трійник, заглушка, перехідник (ДК 021-2015: 44130000-9 — «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої»)
Очікувана вартість772,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-013524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаналізаційні системи
Очікувана вартість4 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-013938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанжети, патрубки, трійники, кран, трапер, трап
Ім'я:Лисейко Богдан ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380973877366 Факс:+380323632098ЄДРПОУ:33465030Очікувана вартість4 015,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-07-000733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНіпель, перехідник, ревізія (ДК 021:2015: 44130000-0 — «Каналізаційні системи» )
Очікувана вартість206,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro