Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44131000-7»
-
ID: UA-2026-08-10-006906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44130000-0 Каналізаційні системи (кільце залізобетонне, кришка до кільця залізобетонна)
Ім'я:Олександра КотиченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380632649010 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571363Очікувана вартість28 600,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно ППЛ 32/90 Коліно ППЛ 32/45 Перехід зовн. 1/2 Обвід (20) Муфта ПП (32) Трійник ППП 32/25/32 Трійник ППЛ зовн./ внутр./внутр.
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-007336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаналізаційні системи
Оголошено21 лип. 14:30
Прийом пропозицій21 лип. 14:30 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість593 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-000448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюк каналізаційний, кільце бетонне, плита покриття.
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість11 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-006560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44130000-0 Каналізаційні системи (кільце залізобетонне, кришка до кільця залізобетонна)
Оголошено15 лип. 14:22
Прийом пропозицій15 лип. 14:22 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість29 744,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-006546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 44130000-0 Каналізаційні системи (Кільце бетонне 1,5м, Кришка бетонна 1,5м, Днище бетонне 1,5м для Лешнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІст. Бродівської міської ради)
Очікувана вартість23 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44130000-0 Каналізаційні системи (кільце залізобетонне, кришка до кільця залізобетонна)
Оголошено30 черв. 15:27
Прийом пропозицій30 черв. 15:27 – 9 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 693,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-009642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоліно,труба (каналізація)
Очікувана вартість7 987,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-009457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи каналізаційних колодязів
Оголошено29 квіт. 15:29
Прийом пропозицій29 квіт. 15:29 – 7 трав. 08:00Очікувана вартість1 800 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-008882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи каналізаційних колодязів
Оголошено6 квіт. 14:56
Прийом пропозицій6 квіт. 14:56 – 14 квіт. 08:00Очікувана вартість1 570 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-10-005880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКришка, кільце бетонне
Очікувана вартість4 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-30-000902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКришка для круга колодязного, люк круглий
Очікувана вартість4 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-24-008716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКришка для круга колодязного (1700*150 отвір 600мм),люк круглий (730*50мм/630 мм1,5т чорний садовий)
Очікувана вартість7 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-14-008761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛотки прикромкові водовідвідні Б1-20-50
Очікувана вартість26 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-08-003376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКришка кільця 1ПП10-1И
Ім'я:Коротенко Роман ОлеговичE-mail: [email protected] Телефон: 380503164749 Веб сайт: ЄДРПОУ:13711949Очікувана вартість1 644,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-06-009231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиповірка манометрів, сигналізаторів, термометрів
Очікувана вартість38 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-23-002988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюк важкий каналізаційний полімерпіщаний С250 чорний ВС
Ім'я:Козел Максим ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380639422316 Веб сайт: ЄДРПОУ:13711949Очікувана вартість10 375,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-09-004879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКришка колодязя, кільце для колодязя
Ім'я:Козел Максим ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380639422316 Веб сайт: ЄДРПОУ:13711949Очікувана вартість3 037,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-09-004791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКришка колодязя
Ім'я:Козел Максим ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380639422316 Веб сайт: ЄДРПОУ:13711949Очікувана вартість1 360,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-13-007348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини каналізаційних шахт (Код ДК 021:2015 – 44131000-7 - Каналізаційні шахти)
Очікувана вартість82 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro