Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44115710-9»
-
ID: UA-2026-03-18-005131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТент 5х6 посилений
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-000511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні товари ДК 021:2015-44110000-4 Конструкційні матеріали
Ім'я:Валентина Миколаївна ЗінченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380456251250 Веб сайт: ЄДРПОУ:04358997Очікувана вартість770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-26-002138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТент універсальний (ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Очікувана вартість2 395,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-30-002233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТент4*8 посилений; тент 5*8 посилений; тент 6*8 посилений
Очікувана вартість1 683,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-008373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-077_44110000-4 Конструкційні матеріали (Тентове укриття)
Оголошено9 груд. 2025 12:07
Прийом пропозицій9 груд. 2025 12:07 – 18 груд. 2025 12:00Очікувана вартість587 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-20-007870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТенти, запасні частини, мастила, шини, аккумуляторні батареї, інші комплектуючі вузли, агрегати, обладнання, аксесуари до транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, інших самохідних машин і механізмів, промислових та сільськогосподарських пристроїв, споруд та обʼєктів
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-14-012076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-026_44110000-4 Конструкційні матеріали (Тентове укриття)
Оголошено14 лист. 2025 15:08
Прийом пропозицій14 лист. 2025 15:08 – 23 лист. 2025 12:00Очікувана вартість587 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-11-005495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакувальні матеріали
Ім'я:Бізяєв Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442777915 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено11 лип. 2025 12:48
Прийом пропозицій11 лип. 2025 12:48 – 19 лип. 2025 13:00Очікувана вартість929 030,46 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-10-011338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_25Т- 648_44110000-4 Конструкційні матеріали (Тентове укриття очисної системи Bentec)
Оголошено10 лип. 2025 17:24
Прийом пропозицій10 лип. 2025 17:24 – 18 лип. 2025 12:00Очікувана вартість3 605 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-19-013144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-44115710-9 Тенти
Очікувана вартість9 504,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-19-012339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТенти 5,5/9,5
Очікувана вартість90 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-13-002668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТент
Очікувана вартість1 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-31-004624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаркас індивідуальний автомобільний, тент ПВХ автомобільний, знімні елементи каркасу індивідуального автомобільного, задній клапан до Тент ПВХ
Очікувана вартість49 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-30-005951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТент будівельний 4*5м
Очікувана вартість255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-23-007197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для пакування
Ім'я:Пінчук Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442777915 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено23 серп. 2024 14:27
Прийом пропозицій23 серп. 2024 14:27 – 31 серп. 2024 15:30Очікувана вартість752 021,83 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-06-20-011519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські та електротовари
Очікувана вартість7 287,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-02-010435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44110000-4 (тент будівельний) - для Завальського ЗДО
Очікувана вартість1 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-27-009684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_24Т-137 44110000-4 Конструкційні матеріали (Укриття блоків бурового верстату)
Оголошено27 бер. 2024 16:05
Прийом пропозицій27 бер. 2024 16:05 – 4 квіт. 2024 15:00Очікувана вартість3 618 720,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-01-16-009763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТент будівельний помаранчевий
Ім'я:Добровольська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979008836 ЄДРПОУ:02224070Очікувана вартість1 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-01-06-000363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали (Тент 5*6м; Цемент М-500 Здолбунів 25 кг; Кутник монтажний 80*80*40*2,0)
Ім'я:Усик Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380365649456 Факс:+380365632571ЄДРПОУ:13971076Очікувана вартість1 966,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro