Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44115700-6»
-
ID: UA-2026-08-14-010673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВстановлення віконниць у трьох кабінетах , код ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали
Оголошено14 серп. 16:51
Прийом пропозицій14 серп. 16:51 – 22 серп. 09:00Очікувана вартість648 945,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-012444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВстановлення віконниць у трьох кабінетах , код ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали
Оголошено12 серп. 20:25
Прийом пропозицій12 серп. 20:25 – 21 серп. 08:00Очікувана вартість540 787,50 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-14-007747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системижалюзі (згідно коду ДК 021:2015 – 44110000-4 конструкційні матеріали)
Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-005131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТент 5х6 посилений
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-007757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі-ролета
Очікувана вартість61 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-000511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні товари ДК 021:2015-44110000-4 Конструкційні матеріали
Ім'я:Валентина Миколаївна ЗінченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380456251250 Веб сайт: ЄДРПОУ:04358997Очікувана вартість770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-013895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонструкційні матеріали
Оголошено13 лют. 16:50
Прийом пропозицій19 лют. 00:00 – 21 лют. 10:00Очікувана вартість14 365,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-26-002138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТент універсальний (ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Очікувана вартість2 395,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-30-002233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТент4*8 посилений; тент 5*8 посилений; тент 6*8 посилений
Очікувана вартість1 683,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-008373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-077_44110000-4 Конструкційні матеріали (Тентове укриття)
Оголошено9 груд. 2025 12:07
Прийом пропозицій9 груд. 2025 12:07 – 18 груд. 2025 12:00Очікувана вартість587 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-20-007870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТенти, запасні частини, мастила, шини, аккумуляторні батареї, інші комплектуючі вузли, агрегати, обладнання, аксесуари до транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, інших самохідних машин і механізмів, промислових та сільськогосподарських пристроїв, споруд та обʼєктів
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-14-012076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-026_44110000-4 Конструкційні матеріали (Тентове укриття)
Оголошено14 лист. 2025 15:08
Прийом пропозицій14 лист. 2025 15:08 – 23 лист. 2025 12:00Очікувана вартість587 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-14-006748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРафштора
Оголошено14 жовт. 2025 12:34
Прийом пропозицій18 жовт. 2025 10:00 – 22 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість143 849,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-08-014687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗовнішні (вуличні) жалюзі для забезпечення захисту експозицій музею від впливу прямих сонячних променів, передчасного вигорання музейних предметів, а також для створення належних умов охорони і захисту фондів та експонатів
Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-19-008382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРолокасети
Оголошено19 вер. 2025 14:15
Прийом пропозицій19 вер. 2025 14:15 – 29 вер. 2025 12:00Очікувана вартість18 670,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-08-001295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолокасета біла 1040*2200
Ім'я:Станович Маряна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324753061 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984228Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-11-005495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакувальні матеріали
Ім'я:Бізяєв Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442777915 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено11 лип. 2025 12:48
Прийом пропозицій11 лип. 2025 12:48 – 19 лип. 2025 13:00Очікувана вартість929 030,46 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-10-011338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_25Т- 648_44110000-4 Конструкційні матеріали (Тентове укриття очисної системи Bentec)
Оголошено10 лип. 2025 17:24
Прийом пропозицій10 лип. 2025 17:24 – 18 лип. 2025 12:00Очікувана вартість3 605 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-19-013144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-44115710-9 Тенти
Очікувана вартість9 504,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-19-012339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТенти 5,5/9,5
Очікувана вартість90 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro