Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44115310-5»
-
ID: UA-2026-08-28-009329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44115310-5-Ролети (Захисна ролета)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Очікувана вартість99 576,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолета (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 44115310-5 Ролети)
Очікувана вартість1 692,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисні ролети
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість85 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали (ролети)
Очікувана вартість17 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолета міні BELLA VITA
Очікувана вартість12 858,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРолети металеві захисні
Оголошено17 серп. 10:09
Прийом пропозицій17 серп. 10:09 – 25 серп. 11:00Очікувана вартість771 923,58 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-012096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисні ролети
Оголошено12 серп. 18:03
Прийом пропозицій12 серп. 18:03 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість180 860,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-010240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиролети тканинні
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолети
Очікувана вартість4 467,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталеві ролети
Оголошено29 лип. 16:02
Прийом пропозицій29 лип. 16:02 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 659,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-003866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАлюмінієві ролети, з монтажем, за ДК 021:2015-44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено27 лип. 11:47
Прийом пропозицій27 лип. 11:47 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість76 160,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-010706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРолети за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
Ім'я:Ярош Ольга СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938905491 Веб сайт: ЄДРПОУ:20509042Оголошено21 лип. 16:36
Прийом пропозицій21 лип. 16:36 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість104 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-010641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолети
Очікувана вартість21 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-011150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРолети захисні
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено20 лип. 20:02
Прийом пропозицій20 лип. 20:02 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-002944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиролети (тканеві системи на струні)
Очікувана вартість16 624,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-009812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолети
Очікувана вартість45 948,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолети захисні
Ім'я:Черкашин Віталій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380545854434 Факс:+380545854434ЄДРПОУ:14003083Очікувана вартість18 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахисні ролети
Ім'я:Авраменко Тетяна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380536743833 Веб сайт: ЄДРПОУ:04057287Оголошено10 лип. 15:04
Прийом пропозицій10 лип. 15:04 – 19 лип. 08:00Очікувана вартість79 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-002462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолети тканеві.
Очікувана вартість15 166,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРолети захисні (ДК 021:2015: 44115310-5 - Ролети)
Оголошено9 лип. 10:09
Прийом пропозицій9 лип. 10:09 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість72 333,32 грн
без ПДВЗавершена