Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44115200-1»
-
ID: UA-2026-09-02-009504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для ремонту водомереж
Очікувана вартість3 215,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для водопровідних ,каналізаційних систем
Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланги, муфти
Очікувана вартість5 141,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувачі, умивальник
Очікувана вартість3 508,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле тиску з захистом сухого ходу Optima EP-1
Очікувана вартість1 390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзоляція для труб сіра 114\13 (2м),Ізоляція для труб сіра 76\13 (2м)
Очікувана вартість729,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для водопровідних та опалювальних систем
Очікувана вартість1 906,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для водопровідних систем
Очікувана вартість10 140,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для водопровідних систем
Очікувана вартість289,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфти, крани, коліна, шланги
Очікувана вартість5 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для водопровідних та опалювальних систем (Фільтри ВВ20 з поліпропіленового шнура; Електронне реле)
Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для водопровідних систем.
Очікувана вартість81 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФітінг перехідник 20*1/2в, Фітінг перехідник 20*1/2н ДК 021:2015: 44115200-1 Матеріали для водопровідних та опалювальних систем
Очікувана вартість2 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для водопровідних систем
Очікувана вартість25 264,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для водопровідних систем
Очікувана вартість17 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (Сантехнічне приладдя, обладнання та матеріали різні)
Оголошено11 серп. 08:38
Прийом пропозицій11 серп. 08:38 – 19 серп. 11:00Очікувана вартість352 432,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-005410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для водопровідних та опалювальних систем
Ім'я:Полякова Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463122290 Факс:+380463122290Веб сайт: ЄДРПОУ:32750668Очікувана вартість575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання будівельних матеріалов для проведення ремонтних робіт (господарським способом)
Очікувана вартість3 824,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для поточного ремонту власними силами системи тепло та водомережі
Ім'я:Олександра ПоповичE-mail: [email protected] Телефон: +380509206059, +380990201354 ЄДРПОУ:35335425Очікувана вартість17 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-26-000431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для водопровідних систем
Ім'я:Слив’як Андріана ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380934699394 ЄДРПОУ:43538434Очікувана вартість10 062,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro