Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44114250-9»
-
ID: UA-2026-09-02-009704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗалізобетонні вироби згідно ДК 021:2015 код 44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено2 вер. 15:15
Прийом пропозицій2 вер. 15:15 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-004695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-735_44110000-4 - Конструкційні матеріали (Плита залізобетонна попередньо напружена ПАГ – 14)
Оголошено26 серп. 11:46
Прийом пропозицій26 серп. 11:46 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлити залізобетонні
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонні вироби
Очікувана вартість72 396,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонні плити перекриття
Очікувана вартість200 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлита залізобетонна дорожня
Оголошено24 серп. 11:37
Прийом пропозицій24 серп. 11:37 – 1 вер. 11:18Очікувана вартість1 542 292,44 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-000821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлити залізобетонні для покриття трамвайних колій
Оголошено24 серп. 09:39
Прийом пропозицій24 серп. 09:39 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість34 795 767,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-005404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБетонні плити перекриття пк 60-15-8
Оголошено20 серп. 12:20
Прийом пропозицій20 серп. 12:20 – 29 серп. 12:13Очікувана вартість166 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-002886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлити залізобетонні для покриття трамвайних колій
Оголошено18 серп. 10:59
Прийом пропозицій18 серп. 10:59 – 26 серп. 09:00Очікувана вартість12 093 033,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-17-007520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-674_44110000-4 - Конструкційні матеріали (Плита залізобетонна попередньо напружена ПАГ – 14) (Лот №1 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Плита залізобетонна попередньо напружена ПАГ – 14); Лот №2 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Плита залізобетонна попередньо напружена ПАГ – 14); Лот №3
- 44110000-4 Конструкційні матеріали (Плита залізобетонна попередньо напружена ПАГ – 14); Лот №4 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Плита залізобетонна попередньо напружена ПАГ – 14); Лот №5 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Плита залізобетонна попередньо напружена ПАГ – 14); Лот №6 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Плита залізобетонна попередньо напружена ПАГ – 14)) Оголошено17 серп. 14:31
Прийом пропозицій17 серп. 14:31 – 27 серп. 15:00Очікувана вартість85 758 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-013292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість45 018,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлита залізобетонна дорожня
Оголошено7 серп. 16:06
Прийом пропозицій7 серп. 16:06 – 15 серп. 15:45Очікувана вартість1 542 292,44 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-001998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали для колодязів
Оголошено7 серп. 10:22
Прийом пропозицій7 серп. 10:22 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість78 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-012597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлита залізобетонна ПАГ18 (6000х2000х180мм)
Оголошено4 серп. 21:45
Прийом пропозицій4 серп. 21:45 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 920 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-006900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗалізобетонні вироби
Оголошено4 серп. 14:01
Прийом пропозицій4 серп. 14:01 – 16 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 044 166,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-006023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлити перекриття
Оголошено3 серп. 13:55
Прийом пропозицій3 серп. 13:55 – 12 серп. 12:00Очікувана вартість14 990 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-000521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено31 лип. 09:10
Прийом пропозицій31 лип. 09:10 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість37 515,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-007240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонні кільця, плити
Ім'я:Михалевич Мирослава МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323130900 Факс:+380323130900ЄДРПОУ:22344616Очікувана вартість17 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали для огорожі (плита залізобетонна, стовп залізобетонний), за ЄЗС ДК 021:2015: 44110000-4 – конструкційні матеріали
Ім'я:Чередниченко Світлана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380464621367 ЄДРПОУ:04412419Оголошено28 лип. 15:38
Прийом пропозицій28 лип. 15:38 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість271 190,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-007267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиза кодом ДК 021-2015 «Єдиний закупівельний словник» : 44110000-4 – «Конструкційні матеріали» ( кільце стінове, плита перекриття )
Оголошено28 лип. 14:24
Прийом пропозицій28 лип. 14:24 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість78 311,67 грн
без ПДВЗавершена