Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44114100-3»

  • ID: UA-2026-08-31-008820-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бетонна суміш

    Ім'я:
    Юсевич Вадим
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577303404 ЄДРПОУ:
    04805918
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:38

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:38 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    2 602 222,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 9 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012631-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетонна суміш М200 (літній бетон БСГ) Код ДК 021:2015:44114100-3 Бетонні суміші

    Ім'я:
    Любов Прохорова
    E-mail: [email protected] Телефон: +0982986552 ЄДРПОУ:
    44022751
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 860,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-22-000011-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетон С 15/20 рухливість бетону S4

    Ім'я:
    Сергій Босик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686472284 ЄДРПОУ:
    22578811
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-22-000010-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетон С 15/20 рухливість бетону S4

    Ім'я:
    Сергій Босик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686472284 ЄДРПОУ:
    22578811
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-006935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетонна суміш готова

    Ім'я:
    Бабатіна Світлана Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464421449 Факс:
    +380464421449
    ЄДРПОУ:
    38282083
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 472,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-001998-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетон важкий С8/10 F 50 W2 та Бетон важкий C20/25 F150 W2

    Ім'я:
    Петровський М.Є.
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674004019 ЄДРПОУ:
    43348533
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 312 622,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-008218-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Суміш бетонна готова (код ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали)

    Ім'я:
    Ірина СКРИПКА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676502707 ЄДРПОУ:
    32626811
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 14:46

    Прийом пропозицій
    14 серп. 14:46 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    722 500,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-003244-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Цемент ПЦ-500 25 кг , суміш кладочна термостійка 1000С (за кодом ДК 021-2015(CPV): 44110000-4 - Конструкційні матеріали)

    Ім'я:
    Чухно Ольга Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983155925 ЄДРПОУ:
    32017502
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 960,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-001865-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетон важкий C30/35 F150 W2

    Ім'я:
    Петровський М.Є.
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674004019 ЄДРПОУ:
    43348533
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 120 515,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-005935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Суміш бетонна

    Ім'я:
    Захарчук Катерина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444652426 ЄДРПОУ:
    43112236
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 12:56

    Прийом пропозицій
    11 серп. 12:56 – 19 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    323 206,56 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-10-007420-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Суміш бетонна М300 В22,5 Р4

    Ім'я:
    Стайоха Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978748436 ЄДРПОУ:
    43978422
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 350,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-011345-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Конструкційні матеріали (44114100-3 – Бетонні суміші)

    Ім'я:
    Коваленкова Оксана Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:
    07834530
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 345 971,49 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-006258-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Суміш бетонна М250

    Ім'я:
    Шумська Галина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380323948245 ЄДРПОУ:
    43966417
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-004658-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бетонна суміш

    Ім'я:
    Юсевич Вадим
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577303404 ЄДРПОУ:
    04805918
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 11:57

    Прийом пропозицій
    5 серп. 11:57 – 13 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    1 902 667,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-03-003025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетон важкий С8/10 F 50 W2 та Бетон важкий C20/25 F150 W2

    Ім'я:
    Бахметов Марат Камілійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380630343373 ЄДРПОУ:
    43348533
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    114 720,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-002519-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетон важкий С20/25 F200 W6, бетон важкий C8/10 F150 W2

    Ім'я:
    Бахметов Марат Камілійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380630343373 ЄДРПОУ:
    43348533
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    565 592,10 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-011027-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Бетонна суміш - 44110000-4 Конструкційні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Юлія Бєлова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532567500 Веб сайт:
    http://arz.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    08804689
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 16:37

    Прийом пропозицій
    28 лип. 16:37 – 5 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    60 866,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-28-001424-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бетон

    Ім'я:
    Лихута Олександр Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663867200 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    731 502,66 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-008487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    бетон М-250

    Ім'я:
    Куценко Олена Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474621551 ЄДРПОУ:
    24413758
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 035,03 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-07-27-002807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Бетон

    Ім'я:
    Ольга Недовіс
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262399 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 11:04

    Прийом пропозицій
    31 лип. 00:00 – 5 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    84 478,61 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 61 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro