Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44113800-3»
-
ID: UA-2026-07-20-008873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для благоустрою населених пунктів: засіб для захисту і відновлення асфальту
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено20 лип. 16:01
Прийом пропозицій20 лип. 16:01 – 28 лип. 12:00Очікувана вартість34 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-005104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь гранітний
Оголошено1 лип. 13:40
Прийом пропозицій1 лип. 13:40 – 9 лип. 15:00Очікувана вартість1 478 320,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-010979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебенево-піщана суміш (ЩПС),
Оголошено24 квіт. 15:23
Прийом пропозицій24 квіт. 15:23 – 2 трав. 16:00Очікувана вартість748 933,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-16-012384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь гранітний
Оголошено16 квіт. 16:29
Прийом пропозицій16 квіт. 16:29 – 24 квіт. 18:00Очікувана вартість583 932,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-003037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебенево-піщана суміш (ЩПС)
Оголошено16 квіт. 10:46
Прийом пропозицій16 квіт. 10:46 – 24 квіт. 12:00Очікувана вартість748 933,33 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-02-008759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113800-3 Матеріали для влаштування дорожнього покриття)
Очікувана вартість23 403,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-17-001970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали (Конструкційні матеріали)
Оголошено17 жовт. 2025 10:03
Прийом пропозицій17 жовт. 2025 10:03 – 25 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість89 176,87 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-08-009936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено8 вер. 2025 15:32
Прийом пропозицій8 вер. 2025 15:32 – 16 вер. 2025 12:00Очікувана вартість929 201,35 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-11-010556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБордюр тротуарний, лоток водовідвідний, плитка тротуарна
Оголошено11 серп. 2025 16:41
Прийом пропозицій11 серп. 2025 16:41 – 19 серп. 2025 17:00Очікувана вартість2 375 660,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-11-004446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвічка запалювання для тримера бензинового, бензобак, редуктор верхній, нижній, льоска, котушка для тримера
Очікувана вартість2 523,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-19-010953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено19 черв. 2025 15:42
Прийом пропозицій19 черв. 2025 15:42 – 27 черв. 2025 12:00Очікувана вартість985 014,66 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-06-13-002789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСуміш асфальтобетонна
Оголошено13 черв. 2025 10:40
Прийом пропозицій13 черв. 2025 10:40 – 23 черв. 2025 16:00Очікувана вартість796 050,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-30-003592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГеорешітка об'ємна ( Код ДК 021-2015 – 44110000-4: Конструкційні матеріали)
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено30 трав. 2025 12:02
Прийом пропозицій30 трав. 2025 12:02 – 9 черв. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість44 440,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-07-011490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГеорешітка об'ємна ( Код ДК 021-2015 – 44110000-4: Конструкційні матеріали)
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено7 трав. 2025 16:02
Прийом пропозицій7 трав. 2025 16:02 – 15 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 230,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-27-009607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГеорешітка з кріпленням
Оголошено27 бер. 2025 16:20
Прийом пропозицій27 бер. 2025 16:20 – 4 квіт. 2025 12:00Очікувана вартість143 420,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-03-14-003319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБордюр та плитка тротуарна
Ім'я:Сорока Світлана ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380638711040 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено14 бер. 2025 10:45
Прийом пропозицій14 бер. 2025 10:45 – 24 бер. 2025 10:00Очікувана вартість3 705 601,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-01-30-011307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебенево-піщана суміш С7 (фракція 0-40)
Оголошено30 січ. 2025 14:59
Прийом пропозицій30 січ. 2025 14:59 – 7 лют. 2025 10:00Очікувана вартість298 750,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-01-30-010950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебенево-піщана суміш С7 (фракція 0-40)
Оголошено30 січ. 2025 14:50
Прийом пропозицій30 січ. 2025 14:50 – 7 лют. 2025 10:00Очікувана вартість896 250,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-08-27-002112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь вторинний із дроблених бетонних та залізобетонних конструкцій з доставкою
Оголошено27 серп. 2024 10:28
Прийом пропозицій27 серп. 2024 10:28 – 4 вер. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-08-05-007002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для поверхневої обробки дорожнього покриття
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro