Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44113620-7»
-
ID: UA-2026-08-31-004953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (2 лоти)
Ім'я:Анастасія Олександрівна МонзульE-mail: [email protected] Телефон: +380473261787 ЄДРПОУ:44074710Оголошено31 серп. 13:47
Прийом пропозицій31 серп. 13:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-000038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали від фрезерування асфальту (ДК 021:2015:44113620-7 Асфальт)
Оголошено25 серп. 01:42
Прийом пропозицій25 серп. 01:42 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість833 300,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-009844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтна крихта Асфальтобетонна суміш Бітумна емульсія
Оголошено24 серп. 17:45
Прийом пропозицій24 серп. 17:45 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість1 268 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-007524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш та бітум
Оголошено21 серп. 13:44
Прийом пропозицій21 серп. 13:44 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість999 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-002911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальт холодний
Оголошено20 серп. 10:49
Прийом пропозицій20 серп. 10:49 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість93 332,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-011556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали (асфальт)
Очікувана вартість9 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали (Холодний асфальт РОКФАЛЬТ, 25кг - 2шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш гаряча дрібнозерниста, щільна, тип Б марка 1, бітумна емульсія ЕКШ-60 (код за ДК 021:2015: код 44110000-4 Конструкційні матеріали) (асфальтобетонна суміш гаряча код за ДК 021:2015: 44113620-7 Асфальт; Бітумна емульсія ЕКШ-60 код за ДК 021:2015: 44113310-1 Бітумні матеріали для
покриття доріг) Ім'я:Дорошок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380462933323 ЄДРПОУ:03358216Оголошено13 серп. 13:22
Прийом пропозицій13 серп. 13:22 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість2 757 785,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-000279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ (код ДК 021:2015 -44110000-4 Конструкційні матеріали)
Очікувана вартість19 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш
Оголошено10 серп. 16:37
Прийом пропозицій10 серп. 16:37 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 906 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-011263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш гаряча дрібнозерниста, щільна, тип Б марка 1, бітумна емульсія ЕКШ-60 (код за ДК 021:2015: код 44110000-4 Конструкційні матеріали) (асфальтобетонна суміш гаряча код за ДК 021:2015: 44113620-7 Асфальт; Бітумна емульсія ЕКШ-60 код за ДК 021:2015: 44113310-1 Бітумні матеріали
для покриття доріг) Ім'я:Дорошок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380462933323 ЄДРПОУ:03358216Оголошено5 серп. 16:39
Прийом пропозицій5 серп. 16:39 – 13 серп. 11:00Очікувана вартість2 757 785,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-000127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАсфальтобетон
Очікувана вартість4 830,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали (Холодний асфальт РОКФАЛЬТ, 25кг - 1шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість330,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (асфальт)
Оголошено3 серп. 16:18
Прийом пропозицій3 серп. 16:18 – 11 серп. 18:00Очікувана вартість566 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-002550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодовідлив тротуарний 160x340 мм (сірий); Руберіт ЕКО-ПЕ-4,0-ПС, AQUAIZOL (10 м.кв); Холодний асфальт Ecobit Anti-Яма 25 кг (ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Очікувана вартість6 945,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш, емульсія бітумна
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено23 лип. 13:46
Прийом пропозицій23 лип. 13:46 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість80 340,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-009259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість22 685,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-000377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАсфальтобетонна суміш
Очікувана вартість99 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-006558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки ФБС, опірна подушка, лоток, фольгоізол ФГ, бетон БСГ, мати, холодний асфальт
Оголошено14 лип. 13:50
Прийом пропозицій14 лип. 13:50 – 27 лип. 10:00Очікувана вартість12 214 495,94 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-13-007094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетон АСГ. Др.Щ.Б.НП.1.БНД 50/70
Оголошено13 лип. 15:17
Прийом пропозицій13 лип. 15:17 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість262 500,00 грн
без ПДВЗавершена