Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44113610-4»
-
ID: UA-2026-09-01-002426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум дорожній 70/100
Очікувана вартість6 799 999,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтна крихта Асфальтобетонна суміш Бітумна емульсія
Оголошено24 серп. 17:45
Прийом пропозицій24 серп. 17:45 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість1 268 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-012340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБітум нафтовий 70/100
Оголошено21 серп. 17:25
Прийом пропозицій21 серп. 17:25 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 750 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-007524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш та бітум
Оголошено21 серп. 13:44
Прийом пропозицій21 серп. 13:44 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість999 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-006511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали. Емульсія бітумна дорожня катіонна швидкорозпадна »
Оголошено20 серп. 13:21
Прийом пропозицій20 серп. 13:21 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість850 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-010748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум дорожній 70/100
Очікувана вартість4 149 999,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум
Очікувана вартість35 661,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш, емульсія бітумна
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено23 лип. 13:46
Прийом пропозицій23 лип. 13:46 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість80 340,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-006071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБітум нафтовий модифікований 70/100
Оголошено22 лип. 13:48
Прийом пропозицій22 лип. 13:48 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 880 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-003167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБітум
Оголошено2 лип. 11:25
Прийом пропозицій2 лип. 11:25 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість33 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-008832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум фасований в мішках 30кг. в кількості 3шт. код ДК 021:2015 - 44113610-4 Бітум
Ім'я:Володимир ДенисенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380964651475 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351734Очікувана вартість4 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-007734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш; Емульсія бітумна, дорожня
Оголошено30 черв. 14:01
Прийом пропозицій30 черв. 14:01 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість160 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-001621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015-44110000-4 - Конструкційні матеріали (цемент,євроруберойд, бетонне кільце)
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість17 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-012032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛист бітумний Ондулін DIY коричневий
Очікувана вартість4 698,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-004993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 44110000-4 по ДК 021:2015 – Конструкційні матеріали (Бітум нафтовий, холодний асфальт). РПЗ - 9.279
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено26 черв. 12:07
Прийом пропозицій26 черв. 12:07 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість582 086,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-011522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБітум дорожній 70/100
Ім'я:Чирук Інна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено23 черв. 15:50
Прийом пропозицій23 черв. 15:50 – 2 лип. 10:00Очікувана вартість2 756 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-010992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКільця, плити, блоки, опірна подушка, емульсія, євроруберойд
Оголошено22 черв. 15:54
Прийом пропозицій22 черв. 15:54 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість6 476 016,73 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-009926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для благоустрою населених пунктів: бітум нафтовий дорожній БНД 50/70
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено22 черв. 15:27
Прийом пропозицій22 черв. 15:27 – 30 черв. 12:00Очікувана вартість7 350 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-16-009887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш гаряча, бітум нафтовий дорожній БНД 70/100, бітумна емульсія ЕКШ-60 (код за ДК 021:2015: код 44110000-4 Конструкційні матеріали) (асфальтобетонна суміш гаряча код за ДК 021:2015: 44113620-7 Асфальт; Бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 код за ДК 021:2015: 44113610-4- Бітум;
Бітумна емульсія ЕКШ-60 код за ДК 021:2015: 44113310-1 Бітумні матеріали для покриття доріг) Ім'я:Дорошок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380462933323 ЄДРПОУ:03358216Оголошено16 черв. 15:09
Прийом пропозицій16 черв. 15:09 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість63 375 171,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-000489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш та бітум нафтовий (код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали).
Ім'я:Бичкова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380504657672 Факс:+380462677092ЄДРПОУ:03358222Оголошено15 черв. 09:15
Прийом пропозицій15 черв. 09:15 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 931 696,00 грн
з ПДВЗавершена