Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44113600-1»
-
ID: UA-2026-09-04-003489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетон (код ДК 021:2015 44110000-4 – Конструкційні матеріали)
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено4 вер. 11:00
Прийом пропозицій4 вер. 11:00 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (2 лоти)
Ім'я:Анастасія Олександрівна МонзульE-mail: [email protected] Телефон: +380473261787 ЄДРПОУ:44074710Оголошено31 серп. 13:47
Прийом пропозицій31 серп. 13:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-007302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАсфальтобетонна суміш дрібнозерниста
Очікувана вартість42 840,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-01-002426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум дорожній 70/100
Очікувана вартість6 799 999,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум
Ім'я:Кондратюк Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544423022 Факс:+380544426116ЄДРПОУ:31264398Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали від фрезерування асфальту (ДК 021:2015:44113620-7 Асфальт)
Оголошено25 серп. 01:42
Прийом пропозицій25 серп. 01:42 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість833 300,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-009844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтна крихта Асфальтобетонна суміш Бітумна емульсія
Оголошено24 серп. 17:45
Прийом пропозицій24 серп. 17:45 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість1 268 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-009501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш дрібнозерниста щільна, тип Б, марка І; Емульсія бітумна ЕКШ-60
Оголошено24 серп. 17:00
Прийом пропозицій24 серп. 17:00 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість875 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-012340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБітум нафтовий 70/100
Оголошено21 серп. 17:25
Прийом пропозицій21 серп. 17:25 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 750 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-007524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш та бітум
Оголошено21 серп. 13:44
Прийом пропозицій21 серп. 13:44 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість999 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-006511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали. Емульсія бітумна дорожня катіонна швидкорозпадна »
Оголошено20 серп. 13:21
Прийом пропозицій20 серп. 13:21 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість850 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-002911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальт холодний
Оголошено20 серп. 10:49
Прийом пропозицій20 серп. 10:49 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість93 332,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-011556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали (асфальт)
Очікувана вартість9 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали (Холодний асфальт РОКФАЛЬТ, 25кг - 2шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали (Бітум, цемент)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість3 269,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш гаряча дрібнозерниста, щільна, тип Б марка 1, бітумна емульсія ЕКШ-60 (код за ДК 021:2015: код 44110000-4 Конструкційні матеріали) (асфальтобетонна суміш гаряча код за ДК 021:2015: 44113620-7 Асфальт; Бітумна емульсія ЕКШ-60 код за ДК 021:2015: 44113310-1 Бітумні матеріали для
покриття доріг) Ім'я:Дорошок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380462933323 ЄДРПОУ:03358216Оголошено13 серп. 13:22
Прийом пропозицій13 серп. 13:22 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість2 757 785,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-000279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ (код ДК 021:2015 -44110000-4 Конструкційні матеріали)
Очікувана вартість19 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш
Оголошено10 серп. 16:37
Прийом пропозицій10 серп. 16:37 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 906 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-010748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум дорожній 70/100
Очікувана вартість4 149 999,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш гаряча дрібнозерниста, щільна, тип Б марка 1, бітумна емульсія ЕКШ-60 (код за ДК 021:2015: код 44110000-4 Конструкційні матеріали) (асфальтобетонна суміш гаряча код за ДК 021:2015: 44113620-7 Асфальт; Бітумна емульсія ЕКШ-60 код за ДК 021:2015: 44113310-1 Бітумні матеріали
для покриття доріг) Ім'я:Дорошок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380462933323 ЄДРПОУ:03358216Оголошено5 серп. 16:39
Прийом пропозицій5 серп. 16:39 – 13 серп. 11:00Очікувана вартість2 757 785,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась