Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44113300-8»
-
ID: UA-2026-08-31-011232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна емульсія ЕКШ 60
Ім'я:Колесник Валерія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501006063,380677997286 ЄДРПОУ:38578897Очікувана вартість235 743,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-25-001419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітумні матеріали
Ім'я:Лісниченко Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979557920 ЄДРПОУ:44145868Очікувана вартість44 712,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість3 997,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастика бітумно-каучукова Універсальна 18 кг
Очікувана вартість3 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш гаряча дрібнозерниста, щільна, тип Б марка 1, бітумна емульсія ЕКШ-60 (код за ДК 021:2015: код 44110000-4 Конструкційні матеріали) (асфальтобетонна суміш гаряча код за ДК 021:2015: 44113620-7 Асфальт; Бітумна емульсія ЕКШ-60 код за ДК 021:2015: 44113310-1 Бітумні матеріали для
покриття доріг) Ім'я:Дорошок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380462933323 ЄДРПОУ:03358216Оголошено13 серп. 13:22
Прийом пропозицій13 серп. 13:22 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість2 757 785,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-009783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітумні матеріали
Ім'я:Медведева Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459858293 ЄДРПОУ:40535043Очікувана вартість10 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетонна суміш гаряча дрібнозерниста, щільна, тип Б марка 1, бітумна емульсія ЕКШ-60 (код за ДК 021:2015: код 44110000-4 Конструкційні матеріали) (асфальтобетонна суміш гаряча код за ДК 021:2015: 44113620-7 Асфальт; Бітумна емульсія ЕКШ-60 код за ДК 021:2015: 44113310-1 Бітумні матеріали
для покриття доріг) Ім'я:Дорошок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380462933323 ЄДРПОУ:03358216Оголошено5 серп. 16:39
Прийом пропозицій5 серп. 16:39 – 13 серп. 11:00Очікувана вартість2 757 785,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-003084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастика бітумна для покриття доріг
Очікувана вартість15 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастика бітумна
Очікувана вартість1 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали (Праймер бітумно-каучуковий 10л Ореол-1 - 1шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість1 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено4 серп. 11:46
Прийом пропозицій4 серп. 11:46 – 13 серп. 12:00Очікувана вартість1 507 019,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-005564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість30 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-007319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідробейс стандарт
Ім'я:Полякова Лілія ВадимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977649046 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено27 лип. 14:48
Прийом пропозицій27 лип. 14:48 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість90 275,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-009232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для будівельних робіт
Ім'я:Бельдій Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 Веб сайт: ЄДРПОУ:31793056Очікувана вартість382 116,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-001755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста
Ім'я:Анастасія СвятенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380994381035 Веб сайт: ЄДРПОУ:04375174Очікувана вартість67 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-010121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44110000-4 Конструкційні матеріали (цемент, бордюр)
Очікувана вартість8 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-009405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна емульсія ЕКШ 60
Ім'я:Колесник Валерія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501006063,380677997286 ЄДРПОУ:38578897Очікувана вартість110 568,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-000152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість4 761,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-009917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітумна емульсія ЕКШ – 60
Очікувана вартість615 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-003370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕмульсія бітумна, дорожня, катіонна, швидкорозпадна ; 44110000-4 - Конструкційні матеріали за ДК 021-2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:Страшівський Василь СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380323660010 Факс:+380323660010ЄДРПОУ:37592012Оголошено30 черв. 11:11
Прийом пропозицій30 черв. 11:11 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 198 399,92 грн
з ПДВЗавершена