Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44113000-5»
-
ID: UA-2026-09-04-013609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна суміш на основі бітуму, модифікованого полімерами)
Оголошено4 вер. 19:14
Прийом пропозицій4 вер. 19:14 – 20 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-006323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТротуарна плитка та бордюр (Код 021:2015 – 44110000-4 – Конструкційні матеріали)
Оголошено4 вер. 12:34
Прийом пропозицій4 вер. 12:34 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-005318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлитка тротуарна,бетонна : 44110000-4 Конструкційні матеріали за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Ім'я:Страшівський Василь СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380323660010 Факс:+380323660010ЄДРПОУ:37592012Оголошено4 вер. 12:07
Прийом пропозицій4 вер. 12:07 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-003489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтобетон (код ДК 021:2015 44110000-4 – Конструкційні матеріали)
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено4 вер. 11:00
Прийом пропозицій4 вер. 11:00 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлитка тротуарна, 1000х500х60 мм
Ім'я:Олексенко Вікторія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380733061136 ЄДРПОУ:21560045Оголошено1 вер. 17:20
Прийом пропозицій1 вер. 17:20 – 17 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-31-004953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (2 лоти)
Ім'я:Анастасія Олександрівна МонзульE-mail: [email protected] Телефон: +380473261787 ЄДРПОУ:44074710Оголошено31 серп. 13:47
Прийом пропозицій31 серп. 13:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015:44112500-3 — Покрівельні матеріали: матеріал рулонний покрівельний та гідроізоляційний; ДК 021:2015: 44113120-2 — Тротуарна плитка: тротуарна плитка; ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 1); ДК
021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 2); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 3); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 4); ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка штукатурна; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: барвник; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: фарба ПФ-115) Ім'я:Надія Миколаївна КривоноженковаE-mail: [email protected] Телефон: 380573931654 ЄДРПОУ:37763844Оголошено31 серп. 12:14
Прийом пропозицій31 серп. 12:14 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-010232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагній хлористий кристалічний (бішофіт сухий) за кодом ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали (44113910-7 Матеріали для зимової експлуатації доріг)
Оголошено28 серп. 16:15
Прийом пропозицій28 серп. 16:15 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-007934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлитка тротуарна
Оголошено28 серп. 14:45
Прийом пропозицій28 серп. 14:45 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-010453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодний асфальт
Очікувана вартість2 640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАсфальтобетонна суміш дрібнозерниста
Очікувана вартість42 840,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-01-002426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум дорожній 70/100
Очікувана вартість6 799 999,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна емульсія ЕКШ 60
Ім'я:Колесник Валерія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501006063,380677997286 ЄДРПОУ:38578897Очікувана вартість235 743,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-31-002352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигеорешітки пластикові
Очікувана вартість18 419,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТротуарна плитка
Очікувана вартість175 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТротуарна плитка "Старе місто" 4.5 сіра
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка)
Очікувана вартість242 391,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБруківка, поребрик (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 44110000-4 - Конструкційні матеріали)
Ім'я:КІНДЄЄВА Марта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:44101707Очікувана вартість15 488,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТротуарна плитка код за ДК 021:2015: 44113120-2
Очікувана вартість39 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТротуарна плитка ("катушка" 6см, "старе місто" 4см) сіра
Очікувана вартість15 413,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro