Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44112600-4»
-
ID: UA-2026-08-10-011802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗвукоізоляційні панелі
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено10 серп. 19:10
Прийом пропозицій10 серп. 19:10 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 666,65 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-011702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для облаштування медіа-центру
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено10 серп. 18:39
Прийом пропозицій10 серп. 18:39 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-008047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Конструкційні матеріали різні)
Оголошено10 серп. 15:13
Прийом пропозицій10 серп. 15:13 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 041,43 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-000252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтеплювач Теплозол
Очікувана вартість624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-007154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Конструкційні матеріали різні)
Оголошено31 лип. 15:15
Прийом пропозицій31 лип. 15:15 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 144,63 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-003569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Очікувана вартість2 591,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-003438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали
Оголошено25 черв. 11:20
Прийом пропозицій25 черв. 11:20 – 3 лип. 12:00Очікувана вартість623 696,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-012675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали та вироби для ремонту
Очікувана вартість6 751,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-006078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом звукорежисерської кімнати в будівлі КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа» за адресою: м.Охтирка, вул.Паркова, 2А
Ім'я:РУБАН ІРИНА МИКОЛАЇВНАE-mail: [email protected] Телефон: +380544623221 Факс:+380544623221ЄДРПОУ:36467219Очікувана вартість26 910,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-012618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГіпсокартон та профілі Код ДК 021:2015:44110000-4 - Конструкційні матеріали
Ім'я:Альона ДерюгінаE-mail: [email protected] Телефон: +380626467567, +380959029964 ЄДРПОУ:01990795Очікувана вартість131 905,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-007864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Очікувана вартість5 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-011662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГіпсокартон та профілі Код ДК 021:2015:44110000-4 - Конструкційні матеріали
Ім'я:Альона ДерюгінаE-mail: [email protected] Телефон: +380626467567, +380959029964 ЄДРПОУ:01990795Оголошено22 квіт. 15:32
Прийом пропозицій22 квіт. 15:32 – 30 квіт. 08:00Очікувана вартість148 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-25-011787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Очікувана вартість5 585,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-009868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеплозвукоізоляція та фарба
Очікувана вартість1 564,81 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-29-003401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали
Очікувана вартість1 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-01-013417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка діхтунг звукоізоляційна 50мм (30м)
Очікувана вартість214,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-13-015089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали - за кодом ДК 021:2015 – 44110000-4 (Матеріали конструкційні для влаштування покрівель)
Оголошено13 лист. 2025 16:38
Прийом пропозицій13 лист. 2025 16:38 – 21 лист. 2025 12:00Очікувана вартість2 554 164,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-15-015156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗвукоізоляційні матеріали (Шумоізоляція)
Очікувана вартість230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-14-002291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 44112600-4 - Звукоізоляційні матеріали
Ім'я:Свєчнікова Лариса ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380563995303 Факс:+380563995303ЄДРПОУ:37870916Очікувана вартість25 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-15-013383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкустична панель Heradesign Fine 600мм*1200мм *15мм (або еквівалент) згідно ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали
Оголошено15 вер. 2025 17:40
Прийом пропозицій15 вер. 2025 17:40 – 25 вер. 2025 13:39Очікувана вартість360 800,00 грн
з ПДВЗавершена