Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44112500-3»
-
ID: UA-2026-08-31-013064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Профнастил» Код ДК 021:2015 — 44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено31 серп. 20:34
Прийом пропозицій31 серп. 20:34 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015:44112500-3 — Покрівельні матеріали: матеріал рулонний покрівельний та гідроізоляційний; ДК 021:2015: 44113120-2 — Тротуарна плитка: тротуарна плитка; ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 1); ДК
021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 2); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 3); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 4); ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка штукатурна; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: барвник; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: фарба ПФ-115) Ім'я:Надія Миколаївна КривоноженковаE-mail: [email protected] Телефон: 380573931654 ЄДРПОУ:37763844Оголошено31 серп. 12:14
Прийом пропозицій31 серп. 12:14 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-007562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для поточного ремонту покрівлі будівлі МЦ "Червона Калина" за адресою: вул. Соборності України, 44 м.Долинська Кропивницького району Кіровоградської області
Оголошено27 серп. 14:22
Прийом пропозицій27 серп. 14:22 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-013266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПокрівельні матеріали та комплектуючі, код згідно з ДК 021-2015 – 44110000-4 — Конструкційні матеріали
Оголошено25 серп. 18:01
Прийом пропозицій25 серп. 18:01 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-011331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиєвроруберойд
Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШифер 1.75м*1.13м Івано - Франківський NEW
Ім'я:Даценко Ольга ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989270505 Факс:+380456261135ЄДРПОУ:05536610Очікувана вартість21 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРуберойд, цемент
Очікувана вартість25 552,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44112500-3 - Покрівельні матеріали
Очікувана вартість99 645,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипрофнастил
Очікувана вартість11 431,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 — Конструкційні матеріали)
Оголошено26 серп. 17:31
Прийом пропозицій26 серп. 17:31 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість531 404,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-004743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишифер 8-хвильовий за кодом ЄЗС ДК 021:2015 44112500-3 покрівельні матеріали.
Очікувана вартість53 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системируберойд
Очікувана вартість12 538,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Очікувана вартість49 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідробейс стандарт
Очікувана вартість107 335,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипокрівельний матеріал
Очікувана вартість7 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПокрівельні матеріали: профнастил ПС-20, 0,5мм ZN 140 RAL7016; спецпланка конькова 310мм RAL7016 L-2000мм; спецпланка вітрова 310мм RAL7016 L-2000мм; саморізи 4.8х35 RAL 7016
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено25 серп. 14:28
Прийом пропозицій25 серп. 14:28 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість286 204,25 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-24-008678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання будівельних матеріалів для проведення робіт господарським способом, ДК 021:2015 44112500-3 Покрівельні матеріали
Очікувана вартість34 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокрівельні матеріали
Очікувана вартість8 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість3 997,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокрівельні матеріали (Профнастил оцинкований з полімерним покриттям)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro