Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44112430-1»
-
ID: UA-2026-08-24-007238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44110000-4 – Конструкційні матеріали (Алюмінієва ферма ALUSTAGE AL 34150)
Очікувана вартість43 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталеві ферми сталеві, бувші у використанні
Оголошено3 серп. 13:28
Прийом пропозицій3 серп. 13:28 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 200 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-007196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФерма сценічна 3L50/2 290х300
Очікувана вартість28 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-006657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання сценічного обладнання, за кодом ДК 021-2015 (CPV): 44112430-1 Ферми.
Очікувана вартість38 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-23-016913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 - Конструкційні матеріали (Ферма алюмінієва)
Оголошено23 січ. 16:51
Прийом пропозицій23 січ. 16:51 – 31 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість250 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-10-29-013547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки бетонні ФБС, колони залізобетонні прямокутні, ферми металеві
Ім'я:ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНАE-mail: [email protected] Телефон: +380472314044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01598301Оголошено29 жовт. 2024 16:31
Прийом пропозицій29 жовт. 2024 16:31 – 6 лист. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 757 237,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-10-06-001946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФерма DKB2203-100 Soundking
Очікувана вартість6 834,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-09-09-006126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44112430-1 Ферми
Очікувана вартість16 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-04-07-002082-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44112430-1 Ферми
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-04-05-001082-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44112430-1 Ферми
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-15-017308-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФерма металева, 1200х1000 мм
Ім'я:Товт Ростислав ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380312734287 Факс:+380312734244ЄДРПОУ:22095099Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-12-26-000297-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиферма
Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-12-08-006850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект спеціалізованих металевих конструкцій (металевих ферм)
Оголошено8 груд. 2020 16:16
Прийом пропозицій14 груд. 2020 00:00 – 17 груд. 2020 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2019-01-16-001802-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляконструкції алюмінієві
Ім'я:Листопадська Олена ЄвгенівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672387801 Факс:0442871480Веб сайт: ЄДРПОУ:02224593Оголошено16 січ. 2019 19:16
Прийом пропозицій22 січ. 2019 09:00 – 24 січ. 2019 11:00Очікувана вартість194 016,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2018-06-11-000520-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонструкційні матеріали для облаштування сцени глядацької зали будинку культури
Ім'я:Гусятінська Світлана ГеоргіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380569371359 Факс:+380569375992ЄДРПОУ:02227541Оголошено11 черв. 2018 15:04
Прийом пропозицій14 черв. 2018 15:09 – 19 черв. 2018 15:09Очікувана вартість198 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2017-10-13-001124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталеві ферми
Ім'я:Тетяна ВотченіковаE-mail: [email protected] Телефон: +380563772931,+380562462428 ЄДРПОУ:02215992Очікувана вартість185 402,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2017-05-22-001425-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання ферми
Очікувана вартість52 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro