Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44112300-1»
-
ID: UA-2026-08-27-006435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятор ОСК, євроруберойд, фольгоізол ФГ, ламінат, плитка, блоки ФБС, опірна подушка та інше
Оголошено27 серп. 13:36
Прийом пропозицій27 серп. 13:36 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-007123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерегородки
Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерегородки
Очікувана вартість16 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопластикові перегородки
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар для забезпечення безперебійної роботи мобільного пункту незламності
Ім'я:Тетяна Дерев'яненко ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380936923675 ЄДРПОУ:35880938Очікувана вартість29 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічна перегородка
Ім'я:Мисліборська Олена ДмитріЇвнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:39817752Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) 44110000-4 Конструкційні матеріали (Шторка (прозора); Шторка (сендвіч))
Очікувана вартість83 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерегородка
Очікувана вартість50 760,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічна перегородка
Ім'я:Мисліборська Олена ДмитріЇвнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:39817752Очікувана вартість46 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопластикові перегородки
Оголошено23 лип. 21:09
Прийом пропозицій23 лип. 21:09 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість95 671,11 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-006636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерегородки офісні мобільні
Ім'я:Жінко Назар БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673503262 Факс:+380444544025ЄДРПОУ:26606906Очікувана вартість126 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-003009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Перегородка сантехнічна)
Очікувана вартість11 584,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-004653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита підвісної стелі
Ім'я:Логвин Валентина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380617080730 Факс:+380617080735ЄДРПОУ:05499046Очікувана вартість420,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-012549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопластикові конструкції (перегородки)
Очікувана вартість91 365,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-004550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСантехнічні перегородки за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
Ім'я:Ярош Ольга СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938905491 Веб сайт: ЄДРПОУ:20509042Оголошено15 черв. 11:59
Прийом пропозицій15 черв. 11:59 – 23 черв. 13:00Очікувана вартість55 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-007937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкція дерев'яної перегородки для зонування приміщення
Очікувана вартість16 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-004598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерегородка сантехнічна
Очікувана вартість46 070,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-06-000504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПерегородки офісні мобільні
Ім'я:Жінко Назар БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673503262 Факс:+380444544025ЄДРПОУ:26606906Оголошено6 черв. 20:43
Прийом пропозицій12 черв. 00:00 – 16 черв. 12:15Очікувана вартість130 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-01-010036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали
Оголошено1 черв. 15:58
Прийом пропозицій1 черв. 15:58 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість180 918,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-004957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопластикова перегородка.
Очікувана вартість98 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro