Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44112240-2»
-
ID: UA-2026-08-07-004146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали та супутні вироби
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено7 серп. 11:37
Прийом пропозицій7 серп. 11:37 – 17 серп. 08:00Очікувана вартість40 949,55 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-003501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали
Оголошено16 лип. 11:37
Прийом пропозицій16 лип. 11:37 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість178 300,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-01-009409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44112240-2 — Паркет
Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-23-011278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінат GW Great Lands Дуб Сулавесі 1217*197*8мм (уп. 1,918 кв.м) AC5/33/4V
Очікувана вартість983,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-05-015237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Конструкційні матеріали в асортименті)
Оголошено5 лист. 2025 17:08
Прийом пропозицій5 лист. 2025 17:08 – 13 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість111 745,32 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-11-000026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали різні
Очікувана вартість24 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-12-006982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаркет штучний з деревини
Ім'я:Роман Богдан ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380979339449 Факс:+380354821159ЄДРПОУ:34492201Очікувана вартість269 892,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-21-005408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаркет штучний з деревини
Ім'я:Роман Богдан ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380979339449 Факс:+380354821159ЄДРПОУ:34492201Оголошено21 трав. 2025 12:01
Прийом пропозицій21 трав. 2025 12:01 – 29 трав. 2025 12:00Очікувана вартість269 892,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-04-01-007063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість20 469,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-01-006685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаркет штучний з деревини
Ім'я:Роман Богдан ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380979339449 Факс:+380354821159ЄДРПОУ:34492201Оголошено1 квіт. 2025 13:10
Прийом пропозицій1 квіт. 2025 13:10 – 9 квіт. 2025 13:15Очікувана вартість199 800,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-02-07-014046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаркет натяжний, дуб
Очікувана вартість98 496,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-27-007802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаркет дуб натурал 280*70*16 мм для СЗШ №3
Ім'я:Лотицька Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324751785 Веб сайт: ЄДРПОУ:02144513Очікувана вартість8 918,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-12-013075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44110000-4 Конструкційні матеріали
Очікувана вартість33 955,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-21-014466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44110000-4 Конструкційні матеріали
Очікувана вартість35 544,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-15-017070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаркет
Ім'я:Поп Світлана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322555200 Веб сайт: ЄДРПОУ:22350396Очікувана вартість87 538,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-17-008384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали різні
Оголошено17 вер. 2024 14:03
Прийом пропозицій17 вер. 2024 14:03 – 25 вер. 2024 08:00Очікувана вартість539 913,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-09-09-005990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПокриття для підлоги
Ім'я:Василишин Христина ТеодорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено9 вер. 2024 12:47
Прийом пропозицій9 вер. 2024 12:47 – 17 вер. 2024 11:00Очікувана вартість1 891 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-08-30-008722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали
Ім'я:Ганна НазарчукE-mail: [email protected] Телефон: +380332726200, +380504166738, +380332726200 ЄДРПОУ:20123199Оголошено30 серп. 2024 17:15
Прийом пропозицій30 серп. 2024 17:15 – 10 вер. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 100 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-13-000367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Конструкційні матеріали в асортименті». (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Ім'я:Лотицька Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324751785 Веб сайт: ЄДРПОУ:02144513Оголошено13 лип. 2024 15:35
Прийом пропозицій13 лип. 2024 15:35 – 24 лип. 2024 17:00Очікувана вартість318 718,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-06-10-008755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44110000-4 Конструкційні матеріали
Очікувана вартість1 705,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro