Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44112210-3»

  • ID: UA-2026-08-28-011638-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ламінат та підкладка під ламінат

    Ім'я:
    Снитко Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567181312 ЄДРПОУ:
    02909938
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 973,26 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-000881-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    підлога з фанери для каруселі 1 секція

    Ім'я:
    Пелехович Ігор Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678513198 ЄДРПОУ:
    20826593
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-008788-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Конструкційні матеріали (підлогове покриття)

    Ім'я:
    Наливайко Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990000841 ЄДРПОУ:
    20076991
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    72 597,78 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-011143-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підлога ламінована

    Ім'я:
    Плакса Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380960644518 ЄДРПОУ:
    25316744
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 360,74 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-010792-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Конструкційні матеріали (плитка для підлоги, плитка для стін, підложка під ламінат, ламінат, кутник з сіткою зовнішній, клей для плитки, клей для газоблоку, цегла)

    Ім'я:
    Людмила Здибель
    E-mail: [email protected] Телефон: 380994698503 ЄДРПОУ:
    14321661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 16:54

    Прийом пропозицій
    22 лип. 16:54 – 30 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    789 400,48 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-09-007269-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ламінат (акація натуральна 1200*191*8 мм)

    Ім'я:
    Наталія Тимченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380535552069 ЄДРПОУ:
    23551636
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    74 246,86 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-004670-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плитка Sena light grey 450х450 glossy підлога , плитка Statuario white 450х450 підлога (ДК 021-2015 (CPV) 44110000-4 - Конструкційні матеріали )

    Ім'я:
    Дацко Соломія Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380325242002 Факс:
    +380325243505
    Веб сайт:
    http://rava.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04056256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 866,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-004305-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плитка Sena light grey 450х450 glossy підлога , плитка Statuario white 450х450 підлога (ДК 021-2015 (CPV) 44110000-4 - Конструкційні матеріали )

    Ім'я:
    Дацко Соломія Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380325242002 Факс:
    +380325243505
    Веб сайт:
    http://rava.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04056256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 439,20 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-30-004095-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-439_44110000-4 Конструкційні матеріали (Підлогове покриття (лінолеум, ламінат і підкладка))

    Ім'я:
    Вікторія Лазарчик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661280417 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 11:32

    Прийом пропозицій
    30 черв. 11:32 – 8 лип. 15:00
    Очікувана вартість

    52 290,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-26-010089-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Конструкційні матеріали (Покриття щетина код ДК 44112210-3 Тверде підлогове покриття; Холодний асфальт 25 кг код ДК 44113620-7 Асфальт)

    Ім'я:
    Лілія Поваляєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412416727 ЄДРПОУ:
    26479164
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 001,99 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-22-005601-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Конструкційні матеріали (Куток алюмінієвий внутрішній "срібло" 20ммх30ммх250см код ДК 44110000-4 Конструкційні матеріали; Щетин покриття 4740069-39 чорний код ДК44112210-3 Тверде підлогове покриття; Холодний асфальт РОКФАЛЬТ 25 кг код ДК 44113620-7 Асфальт)

    Ім'я:
    Лілія Поваляєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412416727 ЄДРПОУ:
    26479164
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 458,57 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-007464-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ламінована підлога, полотно теплоізоляц.

    Ім'я:
    Гонташ Галина Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380352524039 ЄДРПОУ:
    14040824
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    43 100,47 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-16-013663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ламінат, плінтус

    Ім'я:
    Лукіян Анастасія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950370021 Веб сайт:
    http://www.kitsman-rada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04062127
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    86 033,77 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-05-005915-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-276_44110000-4 Конструкційні матеріали (Ламінат та супутні матеріали)

    Ім'я:
    Віта Степура
    E-mail: [email protected] Телефон: +0989215272 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 черв. 12:19

    Прийом пропозицій
    5 черв. 12:19 – 13 черв. 15:00
    Очікувана вартість

    48 359,63 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-21-011455-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби стінові з автоклавного газобетону, ламінат, підложка під ламінат листкова, плінтус, з’єднувач, кут внутрішній, кут зовнішній, закінчення (різне), лінолеум

    Ім'я:
    Владовський Дмитро Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 трав. 16:03

    Прийом пропозицій
    21 трав. 16:03 – 29 трав. 16:00
    Очікувана вартість

    205 610,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-18-010003-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Конструкційні матеріали

    Ім'я:
    Купрін Володимир Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:
    07834530
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 трав. 15:29

    Прийом пропозицій
    18 трав. 15:29 – 26 трав. 08:00
    Очікувана вартість

    187 858,65 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-18-004676-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-259_44110000-4 Конструкційні матеріали (Ламінат та супутні матеріали)

    Ім'я:
    Віта Степура
    E-mail: [email protected] Телефон: +0989215272 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 трав. 12:07

    Прийом пропозицій
    18 трав. 12:07 – 26 трав. 15:00
    Очікувана вартість

    48 359,63 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-14-008304-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ламінат вініловий

    Ім'я:
    Дика Валентина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673550321 ЄДРПОУ:
    14321630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 трав. 14:06

    Прийом пропозицій
    14 трав. 14:06 – 22 трав. 15:00
    Очікувана вартість

    85 600,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-13-002052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плитка для підлоги, шифер

    Ім'я:
    Галина Миргородська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт:
    https://reshsmart.gov.ua/uk
    ЄДРПОУ:
    04382895
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-12-013924-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ц_26Т-420_44110000-4 Конструкційні матеріали (Підлогове покриття (лінолеум, ламінат і підкладка))

    Ім'я:
    Олег Писарський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532515282 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 трав. 16:46

    Прийом пропозицій
    12 трав. 16:46 – 21 трав. 12:00
    Очікувана вартість

    55 768,14 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 24 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro