Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44112200-0»

  • ID: UA-2026-08-31-010135-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Модульне покриття з ПВХ "Павук")

    Ім'я:
    Юлія Кошова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487895095 ЄДРПОУ:
    44421776
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:20

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:20 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    514 110,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009204-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Покриття з ПВХ для підлоги (лінолеум) та зварювальний шнур ПВХ

    Ім'я:
    Дем'яненко Ігор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577303404 ЄДРПОУ:
    04805918
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:51

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:51 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    888 083,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 22 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008651-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лінолеум

    Ім'я:
    Євген Сорочинський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:31

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:31 – 8 вер. 00:01
    Очікувана вартість

    196 784,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008115-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівельні матеріали (лінолеум, плінтус, цемент та комплектуючі) за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 – Конструкційні матеріали

    Ім'я:
    Хілько Вікторія Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612392252 ЄДРПОУ:
    40108688
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:26

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:26 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    35 182,72 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 1 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-001217-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-757_44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум)

    Ім'я:
    Денис ПИВОВАР
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675704510 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:02

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:02 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    366 215,54 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-000250-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Конструкційні матеріали

    Ім'я:
    Ярослав Федуна
    E-mail: [email protected] Телефон: +38968053535 ЄДРПОУ:
    25575049
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 08:53

    Прийом пропозицій
    28 серп. 08:53 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    24 318,31 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 13 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-006435-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ізолятор ОСК, євроруберойд, фольгоізол ФГ, ламінат, плитка, блоки ФБС, опірна подушка та інше

    Ім'я:
    Костєва Марія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676039936 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 13:36

    Прийом пропозицій
    27 серп. 13:36 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    5 933 905,81 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 23 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013117-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Конструкційні матеріали (за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 — Конструкційні матеріали)

    Ім'я:
    Олексій Нечитайло
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502565070 ЄДРПОУ:
    32168454
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:31

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:31 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    531 404,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-011035-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Вінілове покриття для підлоги)

    Ім'я:
    Князь Оксана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380983437617 ЄДРПОУ:
    44030102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:57

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:57 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    23 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-007853-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лінолеум, плінтуса та з'єднання

    Ім'я:
    Савчук Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0384290142 ЄДРПОУ:
    23846372
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 790,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007791-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум"СуперS", плінтус, фурнітура д/п, планка 0,9)

    Ім'я:
    Леся Баранська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380688535148 ЄДРПОУ:
    38447428
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 410,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005699-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лінолеум

    Ім'я:
    Лисейко Аліна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380513324243 ЄДРПОУ:
    44060205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-29-000769-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання іншого обладнання та матеріалів (лінолеум) для облаштування кабінетів психолога, соцпрацівників, групи реагування

    Ім'я:
    Чернякова Марія Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664465986 Факс:
    +380544254902
    ЄДРПОУ:
    44040021
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 640,00 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-28-011638-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ламінат та підкладка під ламінат

    Ім'я:
    Снитко Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567181312 ЄДРПОУ:
    02909938
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 973,26 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підлогове покриття та інші будівельні матеріали

    Ім'я:
    Петро Зіміч
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956143844 Веб сайт:
    https://lubeshiv.pmsd.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    38373547
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 123,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-006163-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом за адресою Куліша,41А в м. Бориславі Дрогобицького району Львівської області за ДК 021-2015-44110000-4-Конструкційні матеріали (Лінолеум та комплектуючі -ДК 021-2015-44112200-0-Підлогове покриття)

    Ім'я:
    Дуб Наталія Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324850974 Факс:
    +380324852294
    ЄДРПОУ:
    20763591
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 988,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-002930-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання підлогового покриття (килимове покриття "Міра")

    Ім'я:
    Мишляєва Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380365651224 ЄДРПОУ:
    04385403
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-013402-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44112200-0 - Підлогове покриття

    Ім'я:
    Бачинська Лариса Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671284014 ЄДРПОУ:
    04405461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-010092-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом

    Ім'я:
    Наталія Христіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382640229 Веб сайт:
    http://khmrdldpss.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00712108
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 338,82 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-008869-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом

    Ім'я:
    Наталія Христіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382640229 Веб сайт:
    http://khmrdldpss.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00712108
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 587,46 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro