Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44111800-9»
-
ID: UA-2026-08-27-009517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Єврогіпс" Ізогіпс 25 кг (1/54)-16шт;"Єврогіпс" Сатенгіпс 25кг (1/54) -4шт господарчі потреби
Очікувана вартість7 184,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Очікувана вартість915,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість3 997,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦемент, 25кг; Монтажний клей, 25кг
Очікувана вартість8 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали
Оголошено21 серп. 11:46
Прийом пропозицій21 серп. 11:46 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість37 411,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-008765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44110000-4 Конструкційні матеріали (Профільований лист та інше)
Оголошено18 серп. 14:54
Прийом пропозицій18 серп. 14:54 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість22 312,11 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦемент, Клей-піна (ДК 021: 44110000-4 - Конструкційні матеріали)
Очікувана вартість785,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні розчини
Очікувана вартість988,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали різні за кодом ДК 021-2015 (CPV) 44110000-4 - Конструкційні матеріали
Ім'я:Яна Римська-ЛищенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:39609111Оголошено7 серп. 11:12
Прийом пропозицій7 серп. 11:12 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість324 813,96 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-009603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали (ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Очікувана вартість12 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали
Очікувана вартість178 300,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44110000-4 Конструкційні матеріали (Профільований лист та інше)
Оголошено5 серп. 11:46
Прийом пропозицій5 серп. 11:46 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість22 312,11 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-004070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпатлівка
Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Очікувана вартість6 063,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіна монтажна
Очікувана вартість570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідлога-нівелір за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали
Ім'я:Здорова Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380535556173 Факс:+380535555394Веб сайт: ЄДРПОУ:24392482Очікувана вартість3 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунтовка протикорозійна (ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (44111800-9 Розчини (будівельні))
Очікувана вартість234,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 44110000-4 «Конструкційні матеріали» (клеюча суміш 25кг (код ДК 021:2015 – 44111800-9 – розчини (будівельні)); піна монтажна (код ДК 021:2015 44111520-2 - Термоізоляційні матеріали))
Очікувана вартість532,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для будівельних робіт
Ім'я:Бельдій Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 Веб сайт: ЄДРПОУ:31793056Очікувана вартість382 116,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка керамічна, клеюча суміш
Ім'я:Боровська Владлена СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380504110441 Веб сайт: ЄДРПОУ:13711949Очікувана вартість7 601,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro