Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44111700-8»
-
ID: UA-2026-08-31-011203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлитка облицювальна для підлоги, плитка облицювальна для стін
Ім'я:Ромаскевич Вікторія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445276511 ЄДРПОУ:14321469Оголошено31 серп. 16:59
Прийом пропозицій31 серп. 16:59 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-006435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятор ОСК, євроруберойд, фольгоізол ФГ, ламінат, плитка, блоки ФБС, опірна подушка та інше
Оголошено27 серп. 13:36
Прийом пропозицій27 серп. 13:36 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-003025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОздоблювальні матеріали в асортименті
Оголошено24 серп. 11:23
Прийом пропозицій24 серп. 11:23 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість336 889,70 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-002019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка Golden Tile ICE STONE світло-сірий мат carving pekt ICG580 60х60 см
Очікувана вартість7 591,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали
Оголошено21 серп. 11:46
Прийом пропозицій21 серп. 11:46 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість37 411,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-001067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (а саме: плитка для підлоги) за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено21 серп. 09:36
Прийом пропозицій21 серп. 09:36 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість30 189,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-012647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (а саме: плитка для підлоги) за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено20 серп. 16:57
Прийом пропозицій20 серп. 16:57 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість27 851,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-004452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлитка керамічна
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено18 серп. 11:47
Прийом пропозицій18 серп. 11:47 – 27 серп. 22:00Очікувана вартість42 885,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-005293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКахель пічний (код ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Очікувана вартість25 368,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлитка для підлоги
Оголошено12 серп. 11:47
Прийом пропозицій12 серп. 11:47 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість183 805,62 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-009904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали (цемент, клейові суміші, теплоізоляційні матеріали, керамічна плитка та супутні матеріали)
Оголошено11 серп. 16:20
Прийом пропозицій11 серп. 16:20 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість203 833,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-005811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОздоблювальні матеріали в асортименті
Оголошено7 серп. 12:49
Прийом пропозицій7 серп. 12:49 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість336 889,70 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-002344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка grey matt 42х42 - ДК 021:2015 код 44111700-8 Кахель, клей цемент, 25 кг. - ДК 021:2015 код 44111000-1 Будівельні матеріали)
Очікувана вартість49 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали (цемент, клейові суміші, теплоізоляційні матеріали, керамічна плитка та супутні матеріали)
Оголошено31 лип. 14:56
Прийом пропозицій31 лип. 14:56 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість245 052,57 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-001582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали(кахель)
Очікувана вартість49 900,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка зовнішня
Очікувана вартість4 743,33 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦемент, плитка облицювальна, плитка керамограніт,
Ім'я:Філімоненко Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380988390768 ЄДРПОУ:03189860Очікувана вартість23 368,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка керамічна, клеюча суміш
Ім'я:Боровська Владлена СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380504110441 Веб сайт: ЄДРПОУ:13711949Очікувана вартість7 601,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали (цемент, клейові суміші, теплоізоляційні матеріали, керамічна плитка та супутні матеріали)
Оголошено22 лип. 13:21
Прийом пропозицій22 лип. 13:21 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість217 828,62 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась