Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44111600-7»
-
ID: UA-2026-09-01-003027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-763_44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті) (Лот №1 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті); Лот №2 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті))
Оголошено1 вер. 11:27
Прийом пропозицій1 вер. 11:27 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦегла, газоблоки
Оголошено28 серп. 10:16
Прийом пропозицій28 серп. 10:16 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-24-003551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлоки бетонні та профнастил
Очікувана вартість92 749,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Оголошено22 серп. 14:13
Прийом пропозицій22 серп. 14:13 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість33 375,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-012889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено20 серп. 17:13
Прийом пропозицій20 серп. 17:13 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість33 670,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-004928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки газобетонні, за ЄЗС ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено18 серп. 12:08
Прийом пропозицій18 серп. 12:08 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість44 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-009781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлоки
Очікувана вартість14 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Очікувана вартість14 554,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-635_44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки фундаментні ФБС в асортименті)
Оголошено11 серп. 08:07
Прийом пропозицій11 серп. 08:07 – 19 серп. 15:00Очікувана вартість431 070,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-002425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок стіновий 40*20*20
Ім'я:Ціона Анатолій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380435621296 ЄДРПОУ:24903267Очікувана вартість57 067,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗалізобетонні вироби
Ім'я:Лепак Тарас АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380324451274 Факс:+380324451274ЄДРПОУ:03348910Оголошено6 серп. 14:12
Прийом пропозицій6 серп. 14:12 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість171 946,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-002228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-605_44110000-4 - Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні) (Лот №1 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні); Лот №2 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні); Лот №3 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні); Лот №4 -
44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні); Лот №5 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)) Оголошено3 серп. 10:49
Прийом пропозицій3 серп. 10:49 – 14 серп. 15:00Очікувана вартість33 983 552,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-001557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративна планка, цемент, лоток, блок
Очікувана вартість15 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБлок фундаментний суцільний ФБС 24.4.6 (2400×400×600 мм)
Оголошено29 лип. 10:28
Прийом пропозицій4 серп. 12:00 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість907 561,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-26-000425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБлоки бетонні
Ім'я:Потапчук Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380680098274 ЄДРПОУ:23316473Оголошено26 лип. 22:37
Прийом пропозицій30 лип. 00:00 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість71 250,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-006498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦемент М500, блок будівельний
Очікувана вартість37 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазоблок
Очікувана вартість13 572,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено16 лип. 14:03
Прийом пропозицій16 лип. 14:03 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 300,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-008181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГазоблок (ДК 021:2015: код «44110000-4»-«Конструкційні матеріали» («44111600-7» - «Блоки»))
Оголошено14 лип. 14:52
Прийом пропозицій14 лип. 14:52 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість339 317,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-007317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок фундаментний ФБС
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість973 879,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro